Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Дрогобицьке управління ГУ ДПС » До місцевих бюджетів надійшло більше 30 млн. гривень акцизного податку

До місцевих бюджетів надійшло більше 30 млн. гривень акцизного податку

Автор: admin2 от 7-12-2015, 17:43
 (голосів: 0)

До місцевих бюджетів надійшло більше 30 млн. гривень акцизного податкуВід початку поточного року суб’єкти господарської діяльності, які реалізують пиво, алкогольні напої, тютюнові вироби, нафтопродукти та скраплений газ сплатили до місцевих бюджетів Дрогобиччини 21,1 млн. грн. акцизного податку, до бюджету Борислава – 4,5 млн. грн., до бюджету Трускавця – понад 5,7 млн. грн.

На сьогоднішній день у Дрогобицькій ОДПІ зареєстровано 538 платників акцизного податку, з них 347 працюють на території міста і району, 89 – у Бориславі та 102 суб’єкти господарювання - у Трускавці. 

Нагадуємо, що платники акцизу з роздрібної торгівлі алкоголем та пивом, тютюном та тютюновими виробами, а також паливом сплачують цей податок до місцевих бюджетів, на яких розташовані пункти продажу підакцизних товарів, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку подання декларації. Податковим кодексом передбачено ставку цього податку 5%. Звітним податковим періодом для таких платників є календарний місяць (не пізніше 20 числа).

 

Сектор комунікацій

Дрогобицької ОДПІ

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua