Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Дрогобицьке управління ГУ ДПС » На Дрогобиччині платникам податків надано майже 130 тисяч послуг

На Дрогобиччині платникам податків надано майже 130 тисяч послуг

Автор: admin2 от 3-12-2015, 14:23
 (голосів: 0)

Діяльність Центру обслуговування платників Дрогобицької ОДПІ забезпечує 9 фахівців. Представникам бізнесу та громадянам, які зверталися за отриманням адміністративних, консультаційних та інформаційних послуг впродовж одинадцяти місяців надано 129,9 тисяч послуг. Зокрема, у листопаді надано 1306 адміністративних послуг.

Як і раніше, найбільшою популярністю користувалась послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків. Крім того, актуальні такі послуги: реєстрація книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат, книги обліку розрахункових операцій та розрахункових книжок, надання витягів з реєстру платників єдиного податку, видача довідок про відсутність заборгованості із сплати податків, зборів та платежів до бюджету тощо.

У ЦОП розміщена тематична друкована продукція, оформлено інформаційні та тематичні стенди, що містять зразки заповнення заяв, податкової звітності, актуальну інформацію з питань оподаткування, контактну інформацію керівництва податкової інспекції.

Нагадуємо, що Центр обслуговування платників податків знаходиться за адресою: м. Дрогобич, вул. Шевченка, 9. Час прийому відвідувачів щодня з 9.00 до 18.00, у вівторок та четвер можна звертатися до 20.00, у суботу – до 16.00. З переліком послуг, які безоплатно надаються платникам податків, можна ознайомитись безпосередньо в приміщенні податкової інспекції та на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби (у підрозділі “Адміністративні послуги”).

Сектор комунікацій

Дрогобицької ОДПІ

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua