Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » Платники Дрогобиччини сплатили 437,5 млн. гривень єдиного внеску

Платники Дрогобиччини сплатили 437,5 млн. гривень єдиного внеску

Автор: admin2 от 23-11-2015, 17:38
 (голосів: 0)

Платники Дрогобиччини сплатили 437,5  млн. гривень єдиного внескуЗа десять місяців поточного року платники податків, які перебувають на обліку у Дрогобицькій ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області сплатили 437,5 млн. грн. єдиного соціального внеску, в т.ч. юридичні та фізичні особи, які зареєстровані у Дрогобичі та Дрогобицькому районі перерахували 240,2 млн. грн., суб’єкти господарювання Бориславського відділення Дрогобицької ОДПІ – 97,1 млн. грн., платники податків Трускавецького відділення – 100,2 млн. грн. Розрахункові показники виконано на 104,6%. Приріст надходжень з початку року складає 19,1 млн. гривень. Порівняно з минулим роком надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування зросли на 26,9 млн. гривень.

Нагадуємо, що на веб-порталі ДФС України працює он-лайн сервіс «Реєстр страхувальників», завдяки якому платники єдиного внеску можуть оперативно отримати дані про взяття на облік, реєстраційний номер платника єдиного внеску та його клас професійного ризику виробництва.

Для отримання інформації з Реєстру страхувальників достатньо знати ім’я, прізвище та по батькові платника, його податковий номер або серію та номер паспорта.

Сектор комунікацій

Дрогобицької ОДПІ

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua