Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Дрогобицьке управління ГУ ДПС » У Центрі обслуговування платникам надано більше 126 тисяч послуг

У Центрі обслуговування платникам надано більше 126 тисяч послуг

Автор: admin1 от 10-11-2015, 10:31
 (голосів: 0)

У Центрі обслуговування платникам надано більше 126 тисяч послугДіяльність Центру обслуговування платників Дрогобицької ОДПІ забезпечує 9 фахівців. Представникам бізнесу та громадянам, які зверталися за отриманням адміністративних, консультаційних та інформаційних послуг впродовж десяти місяців надано понад 126 тисяч послуг. Зокрема, у жовтні надано 1110 адміністративних послуг.

Як і раніше, найбільшою популярністю користувалась послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків. Крім того, актуальні такі послуги: реєстрація книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат, книги обліку розрахункових операцій та розрахункових книжок, надання  витягів з реєстру платників єдиного податку, видача довідок про відсутність заборгованості із сплати податків, зборів та платежів до бюджету тощо.

З відвідувачами Центру постійно підтримується зворотний зв’язок шляхом анкетування. Зокрема, у січні-жовтні в добровільному анкетуванні щодо діяльності центру обслуговування взяли участь понад 200 респондентів. Більшість з них оцінили роботу щодо обслуговування платників позитивно. Також у зручному для відвідувачів місці встановлено скриньку для заяв та пропозицій.

Нагадуємо, що Центр обслуговування платників податків знаходиться за адресою: м. Дрогобич, вул. Шевченка, 9. Час прийому відвідувачів щодня з 9.00 до 18.00,  у вівторок та четвер можна звертатися до 20.00, у суботу – до 16.00. З переліком послуг, які безоплатно надаються платникам податків, можна ознайомитись безпосередньо в приміщенні податкової інспекції та на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби (у підрозділі  “Адміністративні послуги”).

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua