Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Дрогобицька ОДПІ » Відповідаємо на запитання “гарячої лінії”

Відповідаємо на запитання “гарячої лінії”

Автор: admin2 от 27-10-2015, 12:01
 (голосів: 0)

Відповідаємо на запитання гарячої лінії

В Дрогобицькій ОДПІ відбувся сеанс телефонного зв’язку “гаряча лінія”. На запитання платників податків відповідав заступник начальника Дрогобицької ОДПІ Олег Миколайович Демко.

Де можна ознайомитися з рішеннями органів місцевого самоврядування щодо встановлених місцевих податків та зборів на відповідній території?

Рішення органів місцевого самоврядування щодо встановлених місцевих податків та зборів на відповідній території платнику податку можна знайти на субсайті Головного управління ДФС у Львівській області (http://lv.sfs.gov.ua) в рубриці “Рішення місцевих рад”.

Крім цього, платник податку має можливість з метою ознайомлення з рішеннями органів місцевого самоврядування щодо встановлених місцевих податків та зборів звернутися до контролюючих органів за його місцезнаходженням або до відповідних органів місцевого самоврядування.

Яким чином можна виправити помилку у звіті щодо сум нарахованого єдиного внеску до закінчення терміну подання такого звіту?

Відповідно до п.1 розділу III Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.04.15 №435 страхувальники, зобов’язані формувати та подавати до контролюючих органів звіт протягом 20 календарних днів, що настають за останнім днем звітного періоду.

Згідно з п.1 розділу V зазначеного Порядку у разі виявлення помилки у звіті до закінчення терміну його подання страхувальник повторно формує та подає звіт у повному обсязі до фіскального органу за місцем обліку.

Чинним вважається останній електронний або паперовий звіт, поданий страхувальником до закінчення термінів подання звітності, визначених цим Порядком.

Яка відповідальність передбачена за неподання або несвоєчасне подання податкової звітності?

Відповідальність платників податків за неподання або несвоєчасне подання податкової звітності регламентується статтею 120 розділу ІІ Податкового кодексу України від 02.12.10 № 2755-VI з внесеними змінами та доповненнями. Неподання або несвоєчасне подання платником податків або іншими особами, які зобов’язані нараховувати та сплачувати податки і збори, податкових декларацій (розрахунків) тягне за собою накладення штрафу у розмірі 170 гривень за кожне таке неподання або несвоєчасне подання.

Ті ж самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке порушення, тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 1020 гривень за кожне таке неподання або несвоєчасне подання (пункт 120.1 статті 120 Кодексу).

Як оподатковуються податком на доходи фізичних осіб доходи, які отримані в іноземній валюті?

Відповідно до пункту 164.3 статті 164 розділу IV Податкового кодексу України при визначенні бази оподаткування враховуються всі доходи платника податку, отримані ним як у грошовій, так і не грошовій формах.

Базою оподаткування податком на доходи фізичних осіб для доходів, які отримані платником податку в іноземній валюті, є ці доходи, що перераховані у гривню за валютним курсом Національного банку України, який діяв на момент нарахування (отримання) таких доходів.

Сектор комунікацій

Дрогобицької ОДПІ

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua