Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Дрогобицька ОДПІ » До бюджету Дрогобиччини надійшло майже 66 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб

До бюджету Дрогобиччини надійшло майже 66 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб

Автор: admin1 от 26-10-2015, 10:41
 (голосів: 1)

До бюджету Дрогобиччини надійшло майже 66 млн. грн. податку на доходи фізичних осібЗ початку року до бюджетів міста Дрогобича та Дрогобицького району сплачено 65,8 млн. гривень податку на доходи фізичних осіб. Виконання прогнозних показників становить 121%. Це на 7,6 млн. гривень більше показника аналогічного періоду минулого року. Впродовж вересня до місцевих бюджетів надійшло 8,1 млн. гривень податку, що становить 127,7% від очікуваного.

Нагадуємо, податок на доходи фізичних осіб сплачується суб’єктами господарювання при виплаті найманим працівникам заробітної плати та в інших випадках, передбачених нормами Податкового кодексу України. Доходи, нараховані (виплачені) впродовж цього року, оподатковуються за ставкою 15 відсотків.

Щодо доходів, які в календарному місяці перевищують десятикратний розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року, до суми такого перевищення застосовується ставка 20 відсотків (у 2015 році - до суми, яка перевищує 12180 грн.).

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua