Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Дрогобицька ОДПІ » За 9 місяців декларацію з єдиного податку юридичні особи мають подати за новою формою

За 9 місяців декларацію з єдиного податку юридичні особи мають подати за новою формою

Автор: admin1 от 15-10-2015, 09:42
 (голосів: 0)

За 9 місяців декларацію з єдиного податку юридичні особи мають подати за новою формою Відповідно до п. 296.3 ст. 296 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платники єдиного податку третьої групи подають до контролюючого органу податкову декларацію платника єдиного податку у строки, встановлені для квартального податкового (звітного) періоду. 

До визначення нових форм декларацій (розрахунків), які набирають чинності для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення, є чинними форми декларацій (розрахунків), чинні до такого визначення.

Наказ Міністерства фінансів України від 19.06.2015 №578, яким затверджена нова форма Податкової декларації платника єдиного податку третьої групи (юридичні особи) (далі – наказ №578), набрав чинності 28.07.2015.

З огляду на те, що базовим податковим (звітним) періодом для платників єдиного податку третьої групи є календарний квартал, то форма Податкової декларації платника єдиного податку третьої групи (юридичні особи), затверджена наказом №578, буде використовуватись для складання звітності за 9 місяців 2015 року, у тому числі і для самостійного виправлення помилок, допущених у податковій звітності за попередні звітні (податкові) періоди.

Роз’яснення з цього питання надано в Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі в категорії 108.01.05.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua