Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » На 15 млн. грн. зросла сплата єдиного соціального внеску

На 15 млн. грн. зросла сплата єдиного соціального внеску

Автор: admin1 от 14-09-2015, 14:41
 (голосів: 0)

На 15 млн. грн. зросла сплата єдиного соціального внескуПротягом січня-серпня платники податків Дрогобицької ОДПІ перерахували на рахунки Держказначейства 343,2 млн. грн. єдиного соціального внеску, в т.ч. юридичні та фізичні особи, які зареєстровані у м. Дрогобичі сплатили 148,4 млн. грн., у Дрогобицькому районі - 38,9 млн. грн., суб’єкти господарювання Бориславського відділення Дрогобицької ОДПІ – 77,3 млн. грн., платники податків Трускавецького відділення – 78,6 млн. грн.  Це на 12 млн. грн. перевищує планові показники та на 15,4 млн. грн. більше, ніж за вісім місяців минулого року.

Нагадуємо, що на веб-порталі ДФС України працює он-лайн сервіс «Реєстр страхувальників», завдяки якому платники єдиного внеску можуть оперативно отримати дані про взяття на облік, реєстраційний номер платника єдиного внеску та його клас професійного ризику виробництва.

Для отримання інформації з Реєстру страхувальників достатньо знати ім’я, прізвище та по батькові платника, його податковий номер або серію та номер паспорта.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua