Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » Від початку року сплачено майже 303 млн. грн. єдиного соціального внеску

Від початку року сплачено майже 303 млн. грн. єдиного соціального внеску

Автор: admin2 от 19-08-2015, 12:57
 (голосів: 0)

Від початку року сплачено майже 303 млн. грн. єдиного соціального внескуПротягом семи місяців платники податків Дрогобицької ОДПІ перерахували на рахунки Держказначейства 302,8 млн. грн. єдиного соціального внеску, в т.ч. юридичні та фізичні особи, які зареєстровані у м. Дрогобичі сплатили 131 млн. грн., у Дрогобицькому районі - 35,3 млн. грн., суб’єкти господарювання Бориславського відділення Дрогобицької ОДПІ – 68,2 млн. грн., платники податків Трускавецького відділення – 68,3 млн. грн. Додатково від початку року надійшло понад 16 млн. гривень. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування зросли на 17,7 млн. гривень.

Нагадуємо, що при нарахуванні заробітної плати та при нарахуванні винагороди за цивільно-правовими договорами, допомоги по тимчасовій непрацездатності та допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами розмір єдиного внеску застосовується з понижуючим коефіцієнтом, якщо платником виконуються одночасно такі умови:

- база нарахування єдиного внеску в розрахунку на одну застраховану особу в звітному місяці збільшилась на 20 і більше відсотків порівняно з середньомісячною базою нарахування єдиного внеску платника за 2014 рік в розрахунку на одну застраховану особу;

- після застосування коефіцієнта середній платіж на одну застраховану особу в звітному місяці складе не менше ніж середньомісячний платіж на одну застраховану особу платника за 2014 рік.

Сектор комунікацій

Дрогобицької ОДПІ

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua