Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Дрогобицьке управління ГУ ДПС » На Дрогобиччині сплачено понад 254 млн. гривень єдиного внеску

На Дрогобиччині сплачено понад 254 млн. гривень єдиного внеску

Автор: admin2 от 21-07-2015, 15:19
 (голосів: 0)

На Дрогобиччині сплачено понад 254 млн. гривень єдиного внескуЗа підсумками шести місяців 2015 року платники податків, які перебувають на обліку у Дрогобицькій ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області сплатили 254,3 млн. грн. єдиного соціального внеску, в т.ч. юридичні та фізичні особи, які зареєстровані у Дрогобичі та Дрогобицькому районі перерахували 138,4 млн. грн., суб’єкти господарювання Бориславського відділення Дрогобицької ОДПІ – 58 млн. грн., платники податків Трускавецького відділення – 57,8 млн. грн. Розрахункові показники виконано на 106,2%. Приріст надходжень з початку року складає 14,8 млн. гривень. Порівняно з минулим роком надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування зросли на 16,4 млн. гривень.

Нагадуємо, що при нарахуванні заробітної плати, винагороди за цивільно-правовими договорами, допомоги по тимчасовій непрацездатності та допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами платники податків мають право застосувати понижуючий коефіцієнт до ставки єдиного внеску, якщо виконають одночасно такі умови:

- база нарахування єдиного внеску в розрахунку на одну застраховану особу в звітному місяці збільшиться на 20 і більше відсотків порівняно з середньомісячною базою нарахування єдиного внеску платника за 2014 рік в розрахунку на одну застраховану особу;

- після застосування коефіцієнта середній платіж на одну застраховану особу в звітному місяці складе не менше ніж середньомісячний платіж на одну застраховану особу платника за 2014 рік.

 

Сектор комунікацій

Дрогобицької ОДПІ

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua