Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » Зверненням громадян - особливу увагу

Зверненням громадян - особливу увагу

Автор: admin2 от 24-06-2015, 16:44
 (голосів: 0)

Протягом I - II кварталу 2015 року до Дрогобицької ОДПІ надійшло 11 письмових звернень від громадян.

  Питання порушені у зверненнях стосувались в основному оподаткування доходів громадян отриманих у вигляді спадщини (дарування) та сплати військового збору(5 звернень), в частині інформування про ухилення від сплати податків (3 звернення в тому числі 1 дуплетне), щодо анулювання платника єдиного податку (1 звернення), щодо проведення контрольно-перевірочної роботи (1 звернення) та 1 скарга на неправомірні дії посадових осіб Дрогобицької ОДПІ при проведенні анулювання реєстрації платником єдиного податку.

Всі звернення розглядались неупереджено, об`єктивно та своєчасно і відповіді заявникам надано у терміни, відповідно до норм чинного законодавства.

В результаті розгляду звернення восьми заявників вирішено позитивно, двом надано роз’яснення та одне повернуто авторові відповідно до статті 5 Закону України “Про звернення громадян”

Для оперативного вирішення проблемних питань, що виникають у платників податків та громадян, у Дрогобицькій ОДПІ працює приймальня громадян. Начальником інспекції та його заступниками проведено 5 особистих прийоми громадян, питання яких вирішено позитивно.

 

Сектор комунікацій

Дрогобицької ОДПІ

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua