Право на публічну інформацію

Автор: admin2 от 24-06-2015, 16:21
 (голосів: 0)

Відділом реєстрації платників та електронних сервісів Дрогобицької ОДПІ забезпечується опрацювання, систематизація, аналіз та контроль щодо задоволення запиту на публічну інформацію та надання консультацій під час оформлення запиту.

За січень-червень 2015 року Дрогобицькою ОДПІ отримано 8 запитів на інформацію, що відповідає кількості запитів, отриманих у відповідному періоді минулого року(у 2014р.-8 запитів). 4 запити надійшло на адресу інспекції безпосередньо від громадян, а 4 від юридичних осіб, в тому числі 2 електронною поштою.

За результатами розгляду запитів на інформацію: задоволено – 5, відмовлено – 3, оскільки порушені питання в запитах належали до інформації з обмеженим доступом.

Основні види запитуваної інформації : 4- запити інформаційного характеру щодо інформації про відкриті рахунки в установах банку, щодо сум сплаченого військового збору за 2014рік та у 2015році, щодо сплати податків підприємством, щодо фактів порушення чинного законодавства, щодо надання копій документів, які підтверджують факт проведення перевірки, щодо надання копії рішення про стягнення коштів у рахунок погашення заборгованості, 2-запити щодо видачі довідки про доходи.

Нагадуємо, що запит на інформацію можна подавати за адресою: 82100, Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Шевченка,9, тел.(244) 3-72-81.

 

Дрогобицька ОДПІ

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua