Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » До бюджету від платників Дрогобиччини надійшло 204 млн. гривень

До бюджету від платників Дрогобиччини надійшло 204 млн. гривень

Автор: admin2 от 24-06-2015, 09:13
 (голосів: 0)

До бюджету від платників Дрогобиччини надійшло 204 млн. гривеньПротягом січня – травня 2015 року платники податків, які перебувають на обліку у Дрогобицькій ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області, сплатили 204 млн. грн. єдиного соціального внеску, в т.ч. юридичні та фізичні особи, які зареєстровані у Дрогобичі та Дрогобицькому районі перерахували 111,2 млн. грн., суб’єкти господарювання Бориславського відділення Дрогобицької ОДПІ – 46,5 млн. грн., платники податків Трускавецького відділення – 46,3 млн. грн. Розрахункові показники виконано на 105,6%. Приріст надходжень з початку року складає 10,8 млн. гривень. Порівняно з минулим роком надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування зросли на 8,6 млн. гривень.

Нагадуємо, що тепер більш широке коло платників єдиного внеску отримали право на застосування понижуючого коефіцієнта до ставки єдиного внеску. Для цього необхідно виконати умови, передбачені Законом від 2 березня 2015 р. №219-VIII.

 

Сектор комунікацій

Дрогобицької ОДПІ

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua