Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » За «круглим столом» обговорювали питання застосування реєстраторів розрахункових операцій

За «круглим столом» обговорювали питання застосування реєстраторів розрахункових операцій

Автор: admin1 от 22-06-2015, 13:59
 (голосів: 0)

За «круглим столом» обговорювали питання застосування реєстраторів розрахункових операцій   Податківці спільно з представниками Центру сервісного обслуговування касової техніки провели зустріч з підприємцями, під час якої мова  йшла про обов’язкове застосування реєстраторів розрахункових операцій. Зокрема, при здійсненні готівкових розрахунків з 1 липня 2015 року платники єдиного податку третьої групи та з 1 січня 2016 року – “єдинщики” другої групи у своїй роботі мають застосовувати належним чином зареєстровані РРО.

“Ми ініціювали проведення цієї зустрічі не тільки, щоб довести до вас нові тенденції та зміни у законодавстві ДФС, а також почути ваші проблеми й  допомогти їх вирішенню”, – зазначив начальник Дрогобицької ОДПІ Євген Турчин. Він акцентував увагу присутніх на тому, що РРО не застосовують платники єдиного податку першої групи, а також другої-третьої груп, якщо вони здійснюють торгівлю на ринках або продають товари через засоби пересувної торгівлі.

При цьому наголосив, що платники вказаних груп, які з 1 січня 2015 року включно почали застосовувати у власній господарській діяльності зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи реєстратори розрахункових операцій, з дати початку застосування реєстраторів розрахункових операцій до 1 січня 2017 року звільняються від проведення перевірок з питань дотримання порядку застосування реєстраторів розрахункових операцій.

На завершення “круглого столу” Євген Турчин відповів на поставлені запитання та підкреслив, що економічні європейські відносини у нашій країні кожен має почати будувати зі свого власного бізнесу вже сьогодні, для того, щоб відчути якісний рівень життя завтра.

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua