Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Дрогобицьке управління ГУ ДПС » Для потреб армії за п’ять місяців сплачено 4,6 млн. гривень військового збору

Для потреб армії за п’ять місяців сплачено 4,6 млн. гривень військового збору

Автор: admin1 от 17-06-2015, 12:45
 (голосів: 0)

Для потреб армії за п’ять місяців сплачено 4,6 млн. гривень військового зборуУ травні юридичні особи та підприємці Дрогобиччини сплатили до Державного бюджету 994,8 тис. грн. військового збору. Від початку року суб’єкти господарської діяльності міста та району спрямували для підтримки української армії  4,6 мільйони гривень. Розрахункові показники виконано на 126,5%.

Звертаємо увагу, що згідно із змінами до Податкового кодексу справляння військового збору продовжено до набрання чинності рішення Верховної Ради України про завершення реформи Збройних Сил України. Від січня розширено базу оподаткування військовим збором, а саме: оподаткуванню підлягають всі доходи, з яких утримується податок на доходи фізичних осіб.

Реквізити для сплати військового збору можна отримати в Центрі обслуговування платників Дрогобицької ОДПІ за адресою: м. Дрогобич, вул.Шевченка,9.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua