Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Дрогобицьке управління ГУ ДПС » За підсумками кампанії декларування до місцевих бюджетів надійде 2,7 млн. гривень

За підсумками кампанії декларування до місцевих бюджетів надійде 2,7 млн. гривень

Автор: admin1 от 4-06-2015, 09:09
 (голосів: 0)

       За підсумками кампанії декларування до місцевих бюджетів надійде 2,7 млн. гривеньЦьогоріч подали декларації про отримані у минулому році доходи 1258 мешканців Дрогобиччини, -  повідомив в.о. начальника Дрогобицької ОДПІ Віталій Скоропад. З них 512 задекларували понад 51 млн. гривень доходу, що підлягає оподаткуванню. За результатами декларування до місцевих бюджетів міста і району надійде майже 2,7 млн. гривень податку на доходи фізичних осіб. З цієї суми понад 1,6 млн. гривень вже сплачено громадянами.

Серед доходів, які громадяни зобов’язані декларувати, більшу частину (58%) займають спадщина та подарунки. Також  декларували доходи від продажу нерухомого та рухомого майна, надання нерухомості в оренду,  іноземні, інвестиційні та інші доходи.

Доходи двох дрогобичан перевищили мільйон гривень. Це вартість отриманої  спадщини, з якої до скарбниці міста надійде 106 тисяч гривень.

Для отримання податкової знижки подано 746 декларацій. Переважна більшість громадян включили для зменшення оподатковуваного доходи витрати на навчання. Також декларували до знижки страхові платежі за договорами довгострокового страхування життя та недержавного пенсійного забезпечення, витрати на сплату процентів за користування іпотечним житловим кредитом, на оплату допоміжних репродуктивних технологій. До повернення внаслідок застосування податкової знижки визначено майже 773 тис. гривень. На даний час 490 громадян вже отримали понад 527 тис. гривень.

Це не остаточні результати щодо коштів, які повертатимуться з бюджету. Адже громадяни, які ще не скористалися податковою знижкою за понесеними у минулому році витратами, мають час на її оформлення до кінця року – зазначив, завершуючи брифінг, Віталій Скоропад. Для цього треба подати декларацію з копіями відповідних підтверджуючих документів.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua