Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Дрогобицьке управління ГУ ДПС » За чотири місяці на Дрогобиччині сплачено 7,9 млн. гривень акцизного податку

За чотири місяці на Дрогобиччині сплачено 7,9 млн. гривень акцизного податку

Автор: admin2 от 26-05-2015, 13:27
 (голосів: 0)

За чотири місяці на Дрогобиччині сплачено 7,9 млн. гривень акцизного податкуПлатниками акцизного податку є суб’єкти роздрібної торгівлі, які реалізують безпосередньо громадянам пиво, алкогольні напої, тютюнові вироби, тютюн та промислові замінники тютюну, нафтопродукти, скраплений газ, паливо альтернативне.  За підсумками чотирьох місяців у Дрогобицькій ОДПІ зареєстровано 519 платників акцизного податку, з них 327 працюють на території міста і району, 88 – у Бориславі та 104 суб’єкти господарювання - у Трускавці.

Від початку року до місцевих бюджетів Дрогобиччини сплачено понад 5,3 млн. гривень, до бюджету Борислава – 1,1 млн. грн., до бюджету Трускавця – майже 1,5 млн. грн. акцизного податку.

Нагадуємо, що акцизний податок запроваджено з 1 січня 2015 року за ставкою 5% вартості реалізованих підакцизних товарів, незалежно від наявності ухвалених місцевими радами рішень, оскільки Податковим кодексом передбачено єдину ставку — 5%. Суб'єкти господарювання роздрібної торгівлі, які здійснюють реалізацію таких товарів, щомісячно сплачують акцизний податок до міського чи сільських бюджетів за місцем розташування пункту продажу таких товарів.

 

Сектор комунікацій

Дрогобицької ОДПІ

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua