Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Дрогобицьке управління ГУ ДПС » Місцеві бюджети Дрогобиччини отримали 6,5 млн. гривень єдиного податку

Місцеві бюджети Дрогобиччини отримали 6,5 млн. гривень єдиного податку

Автор: admin1 от 18-05-2015, 09:00
 (голосів: 0)

Місцеві бюджети Дрогобиччини отримали 6,5 млн. гривень єдиного податкуВід початку року суб’єкти господарювання, які оподатковуються за спрощеною системою оподаткування сплатили до місцевих бюджетів міста і району 6,5 млн. гривень. Це на 1,2 млн. грн. перевищує розрахункові показники та на 0,7 млн. грн.  більше, ніж за чотири місяці минулого року.

Від підприємців-“спрощенців” надійшло 4,9 млн. грн. Юридичні особи сплатили понад 1,5  млн. грн. єдиного податку.

Нагадаємо, що з січня цього року спрощена система зазнала змін: кількість груп платників єдиного податку зменшено до чотирьох, збільшено максимальний розмір доходу, що дає право застосовувати спрощену систему оподаткування та зменшено ставки єдиного податку для третьої групи – 2% доходу у разі сплати ПДВ, і 4% доходу -  у разі включення ПДВ до складу єдиного податку.

Внесеними змінами для підприємців-платників єдиного податку запроваджено обов’язкове  використання РРО, а саме: для платників третьої групи – з 1 липня 2015 р., для другої групи – з 1 січня 2016 року.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua