Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Дрогобицьке управління ГУ ДПС » Платники єдиного внеску Дрогобиччини сплатили 161,2 млн. гривень

Платники єдиного внеску Дрогобиччини сплатили 161,2 млн. гривень

Автор: admin2 от 7-05-2015, 09:01
 (голосів: 0)

Платники єдиного внеску Дрогобиччини сплатили 161,2 млн. гривеньЗа чотири місяці 2015 року платники податків, які перебувають на обліку у Дрогобицькій ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області сплатили 161,2 млн. грн. єдиного соціального внеску, в т.ч. юридичні та фізичні особи, які зареєстровані у Дрогобичі та Дрогобицькому районі перерахували 87,9 млн. грн., суб’єкти господарювання Бориславського відділення Дрогобицької ОДПІ – 36,6 млн. грн., платники податків Трускавецького відділення – 36,7 млн. грн. Розрахункові показники виконано на 105,4%. Приріст надходжень з початку року складає 8,3 млн. гривень. Порівняно з минулим роком надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування зросли на 8,6 млн. гривень.

Нагадуємо, що тепер більш широке платників єдиного внеску отримали право на застосування понижуючого коефіцієнта до ставки єдиного внеску. Для цього необхідно виконати умови, передбачені Законом від 2 березня 2015 р. №219-VIII.

 

Сектор комунікацій

Дрогобицької ОДПІ

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua