Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Дрогобицьке управління ГУ ДПС » Для податкового компромісу заяви приймаються до 16 квітня

Для податкового компромісу заяви приймаються до 16 квітня

Автор: admin2 от 8-04-2015, 15:44
 (голосів: 0)

Для податкового компромісу заяви приймаються до 16 квітняЗакон України № 63-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей уточнення податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств та податку на додану вартість у разі застосування податкового компромісу» вступив в дію з 17 січня. Він звільняє від фінансової, кримінальної  та адміністративної відповідальності платників податків і їх посадових осіб за заниження податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств та податку на додану вартість за будь-які податкові періоди до 1 квітня 2014 року (з урахуванням строків давності).

Процедура податкового компромісу дає можливість платникам податків самостійно уточнити податкові зобов’язання по цих двох податках, сплативши до бюджету 5% від суми заниження. Інша частина 95 відсотків вважається погашеною за наслідками досягнення податкового компромісу. Ці норми розповсюджуються виключно на факти завищення податкового кредиту з податку на додану вартість та завищення витрат при обчисленні податку на прибуток.

Таке право поширюється на випадки добровільного декларування платниками занижених податкових зобовязань, в тому числі, коли розпочата документальна перевірка, та на випадки, коли донараховані в результаті перевірки зобовязання не узгоджені, або триває процедура адміністративного чи судового оскарження.

Від початку дії закону доцільністю податкового компромісу скористалися 29 юридичних осіб, з якими погоджено суму 16,4 млн. грн. Надійшло до державного бюджету в результаті застосування компромісу майже 0,7 млн. гривень.

Термін подання заяв для початку застосування процедури податкового компромісу закінчується 16 квітня.

 

Сектор комунікацій

Дрогобицької ОДПІ

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua