Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Дрогобицьке управління ГУ ДПС » Підприємці мають документально підтвердити свої доходи та витрати

Підприємці мають документально підтвердити свої доходи та витрати

Автор: admin1 от 12-01-2015, 12:03
 (голосів: 0)

Підприємці мають документально підтвердити свої доходи та витратиВідповідно до п. 177.10 ст. 177 Податкового кодексу України фізичні особи-підприємці зобов’язані вести Книгу обліку доходів і витрат та мати підтверджуючі документи щодо походження товару. Форму та порядок ведення Книги обліку затверджено наказом Міністерства доходів і зборів України від 16.09.2013р. №481.
Платники єдиного податку І і ІІ груп та платники єдиного податку ІІІ групи, які не є платниками ПДВ, ведуть книгу обліку доходів шляхом щоденного, за підсумками робочого дня,
відображення отриманих доходів.
Платники єдиного податку ІІІ і V груп, які є платниками ПДВ, ведуть облік доходів та витрат за формою та в порядку, що встановлені центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику.
Порядок ведення Книги обліку доходів і книги обліку доходів і витрат платниками єдиного податку затверджені наказом Міністерства фінансів України від 15.12.2011 р. №1637.
Таким чином, згідно з чинним законодавством фізичні особи-підприємці залежно від обраної системи оподаткування зобов’язані вести Книгу обліку доходів і Книги обліку доходів і витрат за певними формами і в установленому порядку.
Детальніше про це йдеться у листі Державної фіскальної служби України від 29.10.2014 р. №5857/6/99-99-17-02-02-15.
Нагадуємо, за не ведення або неналежне ведення обліку доходів і витрат, для яких законами України встановлено обов’язкову форму обліку, передбачена адміністративна відповідальність, а також застосування фінансових санкцій.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua