Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Дрогобицьке управління ГУ ДПС » Електронне адміністрування ПДВ розпочнеться з 1 січня 2015 року

Електронне адміністрування ПДВ розпочнеться з 1 січня 2015 року

Автор: admin1 от 24-11-2014, 09:20
 (голосів: 0)

Електронне адміністрування ПДВ розпочнеться з 1 січня 2015 рокуВідповідно до Закону України від 31.07.2014р. № 1621 “Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України” з 1 січня запроваджується система електронного адміністрування ПДВ. Порядок електронного адміністрування затверджено постановою Кабінету Міністрів від 16.10.2014р. № 569.

До 25 грудня всім платникам податку на додану вартість автоматично на безоплатній основі будуть відкриті рахунки в Казначействі. Органи Державної фіскальної служби проінформують платників про реквізити їх рахунків.

 Податкові накладні будуть складатися виключно в електронному вигляді та реєструватись в Єдиному реєстрі податкових накладних незалежно від розміру податку в одній податковій накладній. Податкову звітність з податку на додану вартість всі платники подаватимуть також виключно в електронній формі.

 Система електронного адміністрування ПДВ передбачає можливість платника податку отримувати інформацію про стан свого рахунку в такій системі та рух коштів на ньому, а також суму податку, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні в Єдиному реєстрі. Вона автоматично в розрізі платників податку забезпечуватиме облік сум податку по отриманих та виданих податкових накладних на момент реєстрації, та сплаченого податку при ввезенні товарів на митну територію України.

Перерахування податку до бюджету здійснюватиме Казначейство, на підставі надісланого податковим органом реєстру.

Крім того, зменшується число критеріїв для автоматичного бюджетного відшкодування. Зокрема, відшкодування ПДВ експортерам та інвесторам в автоматичному режимі буде здійснюватися на місяць раніше, ніж зараз. Як наслідок – зменшиться кількість обтяжливих для бізнесу звірок та перевірок, у тому числі перевірок по усьому ланцюгу постачань до виробника або імпортера.

Іще одна важлива зміна – збільшення від 1 січня “порогу” обов’язкової реєстрації підприємства – платника ПДВ з 300 тисяч гривень до 1 мільйона гривень.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua