Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Дрогобицьке управління ГУ ДПС » На Дрогобиччині сплачено майже 200 млн. гривень податків та зборів

На Дрогобиччині сплачено майже 200 млн. гривень податків та зборів

Автор: admin2 от 9-09-2014, 15:02
 (голосів: 0)

На Дрогобиччині сплачено майже 200 млн. гривень податків та зборівДо державного бюджету зібрано 99,2 млн. грн. Це на 3,6 млн. грн. більше, ніж за вісім місяців минулого року (103,7%). До місцевих бюджетів міста і району надійшло 100,3 млн. грн., що на 5,5 млн. грн. (105,8%) перевищує планові показники.

Дрогобицька об’єднана державна податкова інспекція висловлює подяку всім платникам податків, які незважаючи на скрутне економічне становище забезпечують стабільне наповнення бюджету. До державної казни минулого місяця найбільші суми внесли: ПАТ ТЕК «Західукртранс», санаторій «Нафтуся Прикарпаття», ТОВ «Декарест», ТзОВ “Тандем”, ПРАТ «Дрогобицький хлібокомбінат», КП “ЖЕО”.

До міського бюджету найбільший внесок у серпні забезпечили: ВАТ НПК «Галичина», ТзОВ “Універсальна бурова техніка”, ПП Юринець І.А., ТзОВ “Сервус-Дрогобич”, ПАТ ТЕК «Західукртранс».

Завдяки своєчасній сплаті податків забезпечується повна виплата пенсій і соціальних допомог, фінансування закладів освіти та медицини, робота правоохоронних органів і, що найважливіше - обороноздатність нашої держави.

Інформаційно-комунікаційний сектор

Дрогобицької ОДПІ

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua