Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Дрогобицьке управління ГУ ДПС » Збільшено ставки збору за спеціальне використання води та екологічного податку

Збільшено ставки збору за спеціальне використання води та екологічного податку

Автор: admin2 от 29-07-2014, 12:08
 (голосів: 0)

Збільшено ставки збору за спеціальне використання води та екологічного податкуСтавки збору за спеціальне використання води, встановлені статтею 325 Податкового кодексу України, з 1квітня підвищено приблизно на 8,6% для всіх напрямів і джерел використання (підземних, поверхневих джерел, використаної води для потреб гідроенергетики, водного транспорту, рибного господарства, виробництва напоїв, кар’єрної та дренажної води). Зокрема, за спецвикористання підземних вод ставка становить 51,73 грн. за 100 куб.метрів, за поверхневі води – 21,37 грн. за 100 куб.метрів.

В той же час порядок обчислення та сплати збору в 2014 році залишився незмінним.

Відповідно до пункту 326.1 статті 326 ПКУ збір за спеціальне використання води обчислюється щоквартально наростаючим підсумком з початку року.

У зв’язку з вищенаведеними змінами, в податковій декларації збору рекомендовано відображати дані двома окремими рядками, з відповідною приміткою у цих рядках:

за період “з 01.01.14р. по 31.03.14р.” - за ставками, що діяли до 1 квітня 2014 року, та за період “з 01.04.14р. по 30.06.14р.” – за новими ставками.

Екологічний податок

Екологічний податок з 1 квітня нараховується за ставками, збільшеними приблизно на 8,3%. Ставки екологічного податку встановлені статтями 243-245 Податкового кодексу за видами джерел забруднення (викиди, скиди, утворення, розміщення, тимчасове зберігання відходів).

Оскільки податкова декларація екологічного податку складається окремо за кожний звітний (податковий) квартал, то починаючи з другого кварталу таку декларацію слід складати за новими ставками.

Нагадаємо, що граничний термін подання податкової декларації за другий квартал припадає на 11 серпня (у зв’язку з вихідними). Останнім днем сплати є 20 серпня.

Інформаційно-комунікаційний сектор

Дрогобицької ОДПІ

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua