Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Дрогобицьке управління ГУ ДПС » Школярі вивчають «Основи податкових знань»

Школярі вивчають «Основи податкових знань»

Автор: admin1 от 27-05-2014, 10:27
 (голосів: 0)

Школярі вивчають «Основи податкових знань»Саме під такою назвою видано посібник для учнів дев’ятих класів загальноосвітніх державних закладів. «Пройде небагато часу, і сьогоднішні школярі стануть студентами, можливо, хтось влаштується працювати, або самостійно відкриє підприємницьку діяльність і таким чином, ви набудете статусу платника податків», - зазначив заступник начальника Дрогобицької ОДПІ Віталій Скоропад на відкритому уроці, що пройшов в Дрогобицькій гімназії.

Він розповів школярам, які є види податків і зборів, про їх ставки та розміри, як оподатковується заробітна плата працівників підприємств, і які податки сплачують приватні підприємці, які обов’язки виникають у платників податків. Особливий інтерес у майбутніх студентів викликала інформація про можливість отримання податкової знижки у разі платної форми навчання.

Вивчення цього курсу допоможе молоді зрозуміти для чого сплачують податки і чому вони є основою добробуту держави та суспільства, усвідомити необхідність добровільної сплати податків і стати громадянами цивілізованої держави з високим рівнем податкової культури.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua