Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » Місцевий бюджет Дрогобиччини отримав понад 120 мільйонів гривень єдиного податку

Місцевий бюджет Дрогобиччини отримав понад 120 мільйонів гривень єдиного податку

Автор: admin2 от 21-01-2021, 11:53
 (голосів: 0)

Місцевий бюджет Дрогобиччини отримав понад 120 мільйонів гривень єдиного податкуПлатники Дрогобиччини, які обрали спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, за результатами 2020 року сплатили  до місцевого бюджету Дрогобиччини 121,7 млн. грн. єдиного податку. Від фізичних осіб – підприємців надійшло 104,5 млн. грн., юридичні особи сплатили 15,1 млн. грн. та сільськогосподарські товаровиробники - платники єдиного податку 4 групи -2,1 млн. гривень. Позитивний приріст у порівнянні з 2019 роком склав майже один мільйон гривень.  

Керівник Дрогобицької ДПІ нагадує, що єдиний податок у повному обсязі спрямовується суб’єктами господарської діяльності безпосередньо до місцевого бюджету. Відтак, його повна та своєчасна сплата дозволяє забезпечити фінансування поточних потреб місцевої громади та сприяє її розвитку.

Також у ДПІ звертають увагу, що підприємці, які  перебувають на І групі платників єдиного податку, звільняються від сплати за грудень 2020 – травень 2021 рр. єдиного податку та єдиного внеску. Зазначені зміни передбачені Законом України від 04.12.2020 року №1072-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».


Дрогобицький сектор організації роботи

організаційно-розпорядчого управління

ГУ ДПС у Львівській області

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua