Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » Єдиний податок поповнив місцевий бюджет Дрогобиччини на 99,2 мільйона гривень

Єдиний податок поповнив місцевий бюджет Дрогобиччини на 99,2 мільйона гривень

Автор: admin2 от 11-11-2020, 08:07
 (голосів: 0)

Єдиний податок поповнив місцевий бюджет Дрогобиччини  на 99,2 мільйона гривеньЗа 10 місяців 2020 року суб’єкти господарювання Дрогобиччини, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до місцевого бюджету 99,2 млн. грн. єдиного податку. Переважну частину надходжень єдиного податку, а саме 86% від загальної суми, забезпечили фізичні особи-підприємці, сплативши до місцевого бюджету 85,4 млн гривень.

Натомість юридичними особами - платниками єдиного податку перераховано до місцевої казни 13,8 млн. гривень.

Нагадуємо, що єдиний податок від малого підприємництва належить до тих податкових платежів, надходження від яких стабільно і суттєво поповнюють місцевий бюджет та забезпечують життєдіяльність територіальних громад. Також єдиний податок належить до трійки лідерів у формуванні місцевого бюджету Дрогобиччини, поступаючись за розміром лише податку на доходи фізичних осіб та земельному податку.

Податкова Дрогобиччини нагадує корисні посилання на офіційні сторінки Державної податкової служби України: Telegram - t.me/tax_gov_ua, Facebook - fb.com/TaxUkraine, YouTube - youtube.com/TaxUkraine.

Підписуйтесь на офіційні канали податкової служби, щоб не пропустити важливе!Дрогобицький сектор організації роботи

організаційно-розпорядчого управління

ГУ ДПС у Львівській області

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua