Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Дрогобицьке управління ГУ ДПС » Отримували доходи за кордоном – задекларуйте в Україні

Отримували доходи за кордоном – задекларуйте в Україні

Автор: admin2 от 23-04-2014, 16:36
 (голосів: 0)

Отримували доходи за кордоном – задекларуйте в УкраїніВідповідно до норм Податкового кодексу України якщо джерело  виплат будь-яких оподатковуваних доходів є іноземним, то сума  такого доходу включається  до складу загального річного оподатковуваного доходу платника податку - отримувача, який зобов'язаний подати до податкової інспекції не пізніше 30 квітня 2014 року річну податкову декларацію про майновий стан і доходи.

Іноземні доходи у складі річного оподатковуваного доходу 2013 року підлягають оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб за ставкою 15%. У разі якщо загальна сума отриманих платником податку у звітному податковому місяці іноземних доходів перевищує десятикратний розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року, ставка податку становить 17% від суми перевищення з урахуванням податку, сплаченого за ставкою 15%.

Якщо згідно з нормами міжнародних договорів, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, платник податку може зменшити суму річного податкового  зобов'язання на суму  податків, сплачених за кордоном, то такий платник податку визначає суму такого зменшення за визначеними підставами у річній податковій декларації.

Для отримання права на зменшення суми податкового зобов'язання на суму податку, сплаченого за межами України, платник податку зобов'язаний отримати письмове підтвердження податкового органу відповідної іноземної держави щодо факту сплати податку, а також бази його нарахування. Таке підтвердження повинно бути  легалізоване  консульським представництвом України у відповідній країні.

При цьому розмір заліку суми податку на доходи фізичних осіб, сплаченої за межами України, не може перевищувати суми податку, що належить сплаті цими особами відповідно до  законодавства України.

У разі відсутності в платника податку підтверджуючих документів щодо суми отриманого ним доходу з іноземних джерел та суми сплаченого ним податку в іноземній юрисдикції, такий платник зобов’язаний подати до органу державної податкової служби за своєю податковою адресою (місцем реєстрації) заяву про перенесення строку подання податкової декларації до 31 грудня року, наступного за звітним. У разі неподання в установлений строк податкової декларації платник податків несе відповідальність, встановлену Податковим кодексом України та іншими законами.

Дрогобицька обєднана державна податкова інспекція запрошує прийти і прозвітувати всіх, хто зобов'язаний подати декларацію.

Бланк декларації, консультації та допомогу при її заповненні можна безоплатно отримати в центрі обслуговування платників податків податкової інспекції, або за телефоном 3-72-81. На час проведення кампанії декларування організовано чергування працівників: у робочі дні - з 8 до 20 години, у суботу та неділю - з 9 до 16 години.

Декларацію можна подати особисто. Громадяни, які отримали електронний цифровий підпис, можуть надіслати її через Інтернет, або за допомогою сервісу «Заповнення декларації про майновий стан і доходи», який розміщений на веб-порталі  Міндоходів в розділі «Декларування он-лайн» за адресою: http://minrd.gov.ua/incomedecl Порядок оподаткування іноземних доходів встановлений пунктом 170.11 статті 170 Податкового кодексу України.

Інформаційно-комунікаційний сектор

Дрогобицької ОДПІ

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua