Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Дрогобицьке управління ГУ ДПС » Якщо ви продавали акції – задекларуйте доходи до 1 травня

Якщо ви продавали акції – задекларуйте доходи до 1 травня

Автор: admin2 от 23-04-2014, 12:31
 (голосів: 0)

Якщо ви продавали акції – задекларуйте доходи до 1 травняДохід від продажу акцій, інших цінних паперів, корпоративних прав (частки майна в статутному фонді) вважається інвестиційним прибутком. Інвестиційний прибуток розраховується як позитивна різниця між доходом, отриманим платником податку від продажу окремого інвестиційного активу та його вартістю, що визначається виходячи із суми витрат, понесених у зв’язку з придбанням такого активу, які повинні бути документально підтверджені.

Облік фінансових результатів від здійснення операцій з цінними паперами та корпоративними правами ведеться платником податку самостійно, окремо від інших доходів і витрат.

Позитивне значення загального фінансового результату операцій з інвестиційними активами за наслідками звітного року включається до складу загального річного оподатковуваного доходу та відображається у річній декларації про одержані доходи, яку необхідно подати у податкову інспекцію за місцем проживання не пізніше 30 квітня.

Із задекларованої суми сплачується податок за ставкою 15 відсотків. Проте, якщо дохід від продажу інвестиційного активу за минулий рік не перевищував 1610 гривень, декларацію подавати не потрібно.

Декларацію можна подати особисто, або через Інтернет, якщо отримано електронний цифровий підпис. Бланк декларації та консультаційну допомогу щодо її заповнення можна безкоштовно отримати в Центрі обслуговування платників податків за адресою м.Дрогобич, вул. Шевченка 9, або за телефоном 3-72-81. На час кампанії декларування організовано чергування працівників: у робочі дні з 8 до 20 години, у суботу та неділю - з 9 до 16 години.

Відповідальними за сплату податку з доходів від продажу акцій та корпоративних прав є громадяни, що отримали такі доходи.

Порядок оподаткування інвестиційного прибутку визначено пунктом 170.2 статті 170 Податкового кодексу України.

 

Інформаційно-комунікаційний сектор

Дрогобицької ОДПІ

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua