Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Дрогобицьке управління ГУ ДПС » На підтримку української армії від платників Дрогобиччини надійшло понад 16 мільйонів гривень

На підтримку української армії від платників Дрогобиччини надійшло понад 16 мільйонів гривень

Автор: admin2 от 20-05-2020, 17:02
 (голосів: 0)

На підтримку української армії від платників Дрогобиччини надійшло понад 16 мільйонів гривеньЗа січень-квітень 2020 року платники податків Дрогобиччини направили для сприяння обороноздатності України 16604,6 тис. гривень військового збору, зокрема, від платників Трускавця надійшло 3948,4 тис.гривень, Борислава та смт Східниця – 2979,3 тис.гривень, мешканців міст Дрогобича, Стебника та Дрогобицького району – 9676,4 тис.гривень.

Платниками військового збору є фізичні особи - резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і за її межами, фізичні особи-нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти. Об’єктом оподаткування військовим збором є доходи, визначені статтею 163 Податкового кодексу України. Зокрема, до таких доходів, крім заробітної плати інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються чи виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами, відносяться орендна плата, виграш в державну та недержавну грошову лотерею, купівля продаж рухомого і нерухомого майна, виплата дивідендів, переоформлення спадщини та інші доходи.

Дрогобицьке управління

ГУ ДПС у Львівській області

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua