Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Дрогобицьке управління ГУ ДПС » Податківці провели круглий стіл з роботодавцями

Податківці провели круглий стіл з роботодавцями

Автор: admin2 от 14-02-2020, 16:05
 (голосів: 0)

Податківці провели круглий стіл з роботодавцямиНа засіданні “круглого столу, яке проходило в приміщенні зали засідань Дрогобицького управління ГУ ДПС у Львівській області для місцевих суб’єктів господарювання, йшлося про дотримання роботодавцями законодавства про працю.

Проводили консультації заступник начальника Дрогобицького управління ГУ ДПС у Львівській області – начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Олег Кручай та заступник начальника відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Дрогобицького управління Орест Бокач.

Під час заходу роботодавцям розповіли про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин. Посадовці розповіли, що за порушення трудового законодавства юридичні та фізичні особи – підприємці несуть адміністративну та фінансову відповідальність. Однак, у разі виконання припису та усунення виявлених порушень у визначені приписом строки, заходи щодо притягнення до відповідальності не застосовуються. Як зазначив заступник начальника Дрогобицького управління Олег Кручай: ”Податкова служба на теперішній час не ставить собі за ціль перевірити та оштрафувати. Найголовніше, щоб працівник був офіційно оформлений, соціально захищений, а з його заробітної плати сплачувались податки і збори. Все це мають добре усвідомлювати і роботодавці, і підприємці, і наймані працівники. Більшість працівників іноді свідомо погоджуються на пропозицію роботодавців отримувати неофіційну, вищу за мінімальну зарплатню. Трапляється, що зарплата працівника значно відрізняється від тієї, яка записана у відомості. Це з`ясовується згодом, у випадку, коли працівнику потрібна довідка про доходи, наприклад, для отримання кредиту, субсидії чи для пред`явлення у Пенсійний фонд при оформленні пенсії”.

Задля виявлення та подолання негативних явищ у сфері оплати праці фахівцями Дрогобицького управління проводиться цілий комплекс заходів щодо суб’єктів господарювання, які виплачують її на рівні, нижчому від мінімального. А саме, в напрямку дотримання роботодавцями трудового законодавства при виплаті заробітної плати на постійній основі проводиться не лише широка масово-роз’яснювальна робота, а також індивідуальні зустрічі з керівниками підприємств та підприємцями.

Дрогобицьке управління

ГУ ДПС у Львівській області

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua