Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Дрогобицьке управління ГУ ДПС » Дрогобиччина: надходження по єдиному соціальному внеску за десять місяців поточного року склали понад 661 млн. гривень

Дрогобиччина: надходження по єдиному соціальному внеску за десять місяців поточного року склали понад 661 млн. гривень

Автор: admin1 от 18-11-2019, 09:43
 (голосів: 0)

Дрогобиччина: надходження по єдиному соціальному внеску за десять місяців поточного року склали понад 661 млн. гривеньПротягом січня-жовтня 2019 року до зведеного бюджету Дрогобицького регіону забезпечено надходжень по єдиному соціальному внеску від добровільної сплати та за рахунок заходів  стягнення  боргу  по єдиному соціальному внеску в сумі  661,2 млн. гривень.

Станом на 01.11.2019  борг по з цього внеску складає 68,3 млн. гривень, при цьому борг підприємств – юридичних осіб становить 34,7 млн.гривень, СПД – фізичних осіб – 33,6 млн. гривень.

Єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника. За наявності у платника єдиного внеску одночасно із зобов'язаннями зі сплати єдиного внеску зобов'язань із сплати податків, інших обов'язкових платежів, передбачених законом, або зобов'язань перед іншими кредиторами, зобов'язання із сплати єдиного внеску виконуються в першу чергу і мають пріоритет перед усіма іншими зобов'язаннями, крім зобов'язань з виплати заробітної плати (доходу).

Несплачений єдиний внесок призводить до втрати страхового стажу, необхідного для призначення пенсій у майбутньому, адже періоди роботи  зараховуються до страхового стажу лише за умови сплати страхових внесків у сумі не меншій, ніж мінімальний  страховий внесок.

 

Дрогобицьке управління

ГУ ДПС у Львівській області

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua