Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Дрогобицьке управління ГУ ДПС » У Дрогобицькому управлінні підбито підсумки щодо надання адміністративних послуг протягом семи місяців 2019 року

У Дрогобицькому управлінні підбито підсумки щодо надання адміністративних послуг протягом семи місяців 2019 року

Автор: admin1 от 23-08-2019, 09:18
 (голосів: 0)

У Дрогобицькому управлінні підбито підсумки щодо надання адміністративних послуг протягом семи місяців 2019 рокуСтворення сприятливих умов для платників з метою надання якісних адміністративних, консультаційних, інформаційних послуг, впровадження прогресивних методів і форм обслуговування залишаються одним з пріоритетних напрямків роботи Дрогобицького управління ГУ ДФС у Львівській області.

Протягом січня – липня  2019 року, платникам податків, яких обслуговує управління, надано 15407 різних адміністративних послуг. Найбільш популярною серед послуг є видача картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників, якою скористались 7263 громадянина, що складає понад 47 відсотків від всіх наданих послуг.

Найбільш запитуваними послугами є також:

видача відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків – 2884,

реєстрація книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – 1301 послуга;

реєстрація книг обліку розрахункових операцій – 720.

Платникам податків видана 501 довідка про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами ДФС, 1221 витяг з реєстру платників єдиного податку. Зареєстровано платниками єдиного податку 830 суб’єктів господарської діяльності.  

Нагадуємо, що Центри обслуговування створено для зручності платників податків. В одному місці зосереджено усі необхідні послуги:  реєстрація, консультація, надання адміністративних послуг, проведення звірок, приймання звітності, видача довідок, приймальня громадян. Платники мають змогу ознайомитись з інформацією щодо  переліку послуг, порядку їх надання в зручний для них спосіб як на головному веб-порталі  ГУ ДФС у Львівській області, так і на інформаційних стендах безпосередньо в Центрах обслуговування платників.

Надання адміністративних та консультаційних послуг здійснюється в Центрах обслуговування платників Дрогобицького управління ГУ ДФС у Львівській області,  які функціонують у м.м. Дрогобич, Трускавець, Борислав.  Графік роботи: з понеділка по четвер - з 9:00 до 18:00, у п’ятницю – з 9:00 до 16:45, обідня перерва – з 13:00 до 13:45, субота та неділя – вихідні дні.

Центр обслуговування платників Дрогобицької ДПІ Дрогобицького управління знаходиться за адресою: м. Дрогобич, вул. Шевченка, 9. Для отримання довідкової інформації можна звертатись за телефоном (03244) 3-72-81, 3-80-45.

Центр обслуговування платників Трускавецької ДПІ Дрогобицького управління знаходиться за адресою: м. Трускавець, пл. Чорновола, 2. Для отримання довідкової інформації можна звертатись за телефоном (03247) 6-83-38.

Центр обслуговування платників Бориславської ДПІ Дрогобицького управління знаходиться за адресою: м. Борислав, вул. Карпатська Брама, 14. Для отримання довідкової інформації можна звертатись за телефоном (03248) 5-21-75.

Дрогобицьке управління

ГУ ДФС у Львівській області

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua