Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » Здаєте майно в оренду – подайте декларацію про доходи

Здаєте майно в оренду – подайте декларацію про доходи

Автор: admin1 от 4-03-2014, 10:23
 (голосів: 0)

Здаєте майно в оренду – подайте декларацію про доходиШановні громадяни! Здаючи нерухомість в оренду, не забувайте нотаріально посвідчувати ці відносини, своєчасно декларувати доходи та сплачувати податки до бюджету.

Фізичні особи, які надають в оренду нерухомість (квартири, будинки, кімнати тощо) іншим громадянам, зобов’язані самостійно нараховувати та сплачувати податок з доходів фізичних осіб до бюджету за ставкою 15% (та/або 17% до різниці, якщо місячний дохід від оренди перевищує 10-кратний розмір мінімальної заробітної плати станом на 1 січня звітного року). Податок сплачується протягом 40 календарних днів, наступних за останнім днем звітного кварталу.

По закінченні звітного календарного року, не пізніше 30 квітня 2014 р., таким платникам податку необхідно подати декларацію про доходи до податкової інспекції за місцем проживання.

Бланк декларації та консультаційну допомогу щодо її заповнення можна безкоштовно отримати в Центрі обслуговування платників податків податкової інспекції, або за телефоном 3-72-81. На час кампанії декларування організовано чергування працівників: у робочі дні з  8 до 20 години, у суботу - з 9 до 16 години. 

Декларацію можна подати особисто, або через Інтернет, якщо отримано електронний цифровий підпис, або не пізніше ніж 20 квітня надіслати поштою з повідомленням про вручення на адресу податкової інспекції (м.Дрогобич, вул..Шевченка 9).

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua