Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Дрогобицьке управління ГУ ДПС » До уваги громадян! Кампанія декларування добігає кінця – не забудьте задекларувати доходи

До уваги громадян! Кампанія декларування добігає кінця – не забудьте задекларувати доходи

Автор: admin1 от 25-04-2019, 10:16
 (голосів: 0)

До уваги громадян! Кампанія декларування добігає кінця – не забудьте задекларувати доходиДрогобицьке управління ГУ ДФС у Львівській області нагадує, що кампанія декларування доходів громадян за 2018 рік добігає кінця.

Відповідно до норм Податкового кодексу України (далі – ПКУ), громадянам, які зобов'язані задекларувати доходи, та особам, які проводять незалежну професійну діяльність, необхідно подати декларацію про доходи, отримані минулоріч. В цій декларації громадяни відображають суму отриманого доходу та визначають податкове зобов'язання з податку на доходи та військового збору.

Податкова декларація про майновий стан і доходи подається платниками податків за місцем своєї податкової адреси в один із таких способів (за вибором):

- особисто або уповноваженою на це особою;

- надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;

- засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу.

Якщо податкова декларація надсилається поштою, таке відправлення необхідно здійснити не пізніше ніж за п’ять днів до закінчення граничного строку подання податкової декларації, а при поданні податкової декларації в електронній формі – не пізніше закінчення останньої години дня, в якому спливає такий граничний строк.

З метою спрощення процедури подання податкової декларації запроваджено новий сервіс в Електронному кабінеті платника, який передбачає часткове автоматичне заповнення декларації про майновий стан та доходи на підставі облікових даних платника, відомостей про отримані доходи, наявних у Державному реєстрі фізичних осіб та відомостей про об’єкти нерухомого чи рухомого майна.

Останній день подання декларації про майновий стан та доходи – 2 травня 2019 року.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua