Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » У січні-березні 2019 року платники Дрогобиччини перерахували майже 190 мільйонів гривень єдиного внеску

У січні-березні 2019 року платники Дрогобиччини перерахували майже 190 мільйонів гривень єдиного внеску

Автор: admin2 от 18-04-2019, 12:36
 (голосів: 0)

У січні-березні 2019 року платники Дрогобиччини перерахували майже 190 мільйонів гривень єдиного внескуПротягом січня-березня 2019 року суб’єкти господарювання, які перебувають на обліку в Дрогобицькому управлінні ГУ ДФС у Львівській області сплатили 184176,8 тис.грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що на 33723,0 тис.грн. грн більше, ніж у першому кварталі 2018 року.

Звертаємо увагу платників податків, що на веб–порталі ДФС України працює он – лайн сервіс «Реєстр страхувальників», завдяки якому платники єдиного внеску можуть оперативно отримувати дані про взяття на облік, реєстраційний номер платника єдиного внеску та його клас професійного ризику виробництва.

Для отримання інформації з Реєстру страхувальників достатньо знати ім’я, прізвище та по батькові платника, його податковий номер або серію та номер паспорта.

Дрогобицьке управління

ГУ ДФС у Львівській області

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua