Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Дрогобицьке управління ГУ ДПС » Відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків можна отримати в електронному вигляді

Відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків можна отримати в електронному вигляді

Автор: admin1 от 7-03-2018, 10:31
 (голосів: 0)

Відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків можна отримати в електронному виглядіДрогобицька ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області звертає увагу, що фізична особа - платник податків може сформувати Запит щодо отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків у електронному вигляді виключно для отримання інформації про себе.

Для полегшення користування спеціалізованим програмним забезпеченням розроблено та розміщено на офіційному порталі ДФС «Порядок формування запиту щодо отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків у електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису та отримання відповіді на запит з ДФС».

Запит має підписуватися електронним цифровим підписом з одночасним застосовуванням посиленого сертифіката.

Після обробки запиту на електронну адресу фізичної особи - платника податків направляється файл-відповідь, який містить відомості з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків.

Відомості про суми отриманих доходів та суми сплачених податків в електронному вигляді надаються за останні три роки (поквартально), відомості за останній звітний період (квартал) надаються через 60 днів після його закінчення.

Відомості про суми отриманих доходів та суми сплачених податків надаються відповідно до:

- податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, форма № 1ДФ;

- податкової декларації платника єдиного податку фізичної особи - підприємця;

- податкової декларації про майновий стан і доходи.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua