Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Дрогобицьке управління ГУ ДПС » У центр обслуговування платників – за адміністративними послугами

У центр обслуговування платників – за адміністративними послугами

Автор: admin2 от 23-01-2018, 17:23
 (голосів: 0)

Упродовж 2017 року до Центру обслуговування платників податків Дрогобицької ОДПІ звертались як суб’єкти господарювання юридичні та фізичні особи, так і громадяни.

У центрі обслуговування платників представникам бізнесу та громадянам видаються довідки та дозвільні документи, консультації з питань оподаткування та застосування податкового законодавства, надається допомога при складанні звітності, проводяться тренінги та практикуми.

Впродовж 2017 року у Центрах обслуговування платників Дрогобицької ОДПІ громадянам та представникам бізнесу надано 139994 послуг, з них 29337 – адміністративних. Зокрема, громадянам було видано 11191 карток платника податків та внесено до паспорта громадян України дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків, 2116 відомостей про суми виплачених доходів та утриманих податків. Також надано 2141 витяг з реєстру платників єдиного податку, проведено реєстрацію 1537 книг обліку розрахункових операцій, 1434 розрахункових книжок та зареєстровано 265 реєстраторів розрахункових операцій. Впродовж року 1657 громадян зареєструвались платниками єдиного податку та зареєстрували 2107 книг обліку доходів та витрат платника єдиного податку. Видано 445 довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету та 155 громадянам підтверджено статус податкового резидента України.     

Слід зазначити, що велика кількість платників, у яких відсутній цифровий підпис, звертається в центр обслуговування платників для подачі податкової звітності за 2017 рік у паперовому вигляді.

Якісне надання адміністративних, інформаційних, консультативних послуг, створення сприятливих умов для платників – пріоритетне завдання у діяльності Дрогобицької ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області.

Нагадуємо, що центри адміністративних послуг функціонують у Трускавецькому та Бориславському відділенні Дрогобицької ОДПІ. Повний перелік адміністративних послуг, які надаються інспекцією можна переглянути на інформаційних стендах ОДПІ, а та також на офіційному порталі Головного управління ДФС в Львівській області.

Нагадуємо, що час прийому відвідувачів у Центрі обслуговування:

понеділок - четвер з 9.00 до 18.00

п’ятниця - з 9.00 до 16.45,

субота - з 9.00 до 13.00.

обідня перерва щодня з 13 год. 00 хв. до 13 год. 45 хв.

Дрогобицька ОДПІ

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua