Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » До уваги платників податку на додану вартість!

До уваги платників податку на додану вартість!

Автор: admin2 от 10-03-2017, 15:24
 (голосів: 0)

Начальник відділу податку на додану вартість Дрогобицької ОДПІ Анжела Дудра, у зв'язку із змінами у адмініструванні податку на додану вартість, провела зустріч з платниками на якій ознайомила присутніх із наказом Міністерства фінансів України від 23.02.2017 №276 «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України» , який набрав чинності 1 березня 2017 року.

Начальник відділу звернула платникам увагу на внесені змін до форми податкової накладної та порядку її заповнення. Зокрема, Пунктом 3 Порядку заповнення податкової накладної передбачено, що усі податкові накладні підлягають реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних (ЄРПН) за формою, чинною на день такої реєстрації. Проте, з метою створення комфортних  умов для платників податку на додану вартість, а також доопрацювання програмного забезпечення для формування і подання податкових накладних/розрахунків коригування до реєстрації в ЄРПН  (у зв’язку із внесенням вказаних змін), податкові накладні/розрахунки коригування прийматимуться до реєстрації в ЄРПН за новою формою (у редакції наказу №276) починаючи з 16 березня 2017 року.

До вказаної дати податкові накладні/розрахунки коригування реєструються в ЄРПН за старою формою (до внесення змін наказом №276).

Нову декларацію вперше слід подати у квітні (за березень), а декларація за лютий подається ще за старою формою.

Дрогобицька ОДПІ

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua