Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Дрогобицьке управління ГУ ДПС » 17 лютого - граничний термін сплати ПДФО підприємцями - загальносистемниками

17 лютого - граничний термін сплати ПДФО підприємцями - загальносистемниками

Автор: admin1 от 16-02-2017, 14:33
 (голосів: 0)

17 лютого - граничний термін сплати ПДФО підприємцями - загальносистемникамиФахівці Дрогобицької ОДПІ нагадують, що відповідно до п. 57.1 ст. 57 Податкового кодексу фізичні особи – підприємці зобов’язані самостійно сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену в поданій ними в податковій декларації про майновий стан і доходи, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого Податковим кодексом для подання такої податкової декларації.

При цьому, якщо останній його день припадає на вихідний (неробочий) або святковий день - строк сплати узгоджених податкових зобов’язань по Декларації не переноситься.

Оскільки останній день строку сплати 19 лютого є вихідним днем, тому зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб, нарахований в Декларації за 2016 рік, підприємцю слід сплатити не пізніше 17 лютого 2017 року.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua