Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Дрогобицьке управління ГУ ДПС » У Центрі обслуговування надано понад 20 тисяч послуг

У Центрі обслуговування надано понад 20 тисяч послуг

Автор: admin2 от 7-02-2017, 15:14
 (голосів: 0)

 У Центрі обслуговування надано понад 20 тисяч послугУпродовж січня 2017 року до Центру обслуговування платників податків Дрогобицької ОДПІ звернулось понад 10 тисяч відвідувачів. Слід зазначити, що велика кількість платників, у яких відсутній цифровий підпис, звертається в центр обслуговування платників для подачі податкової звітності за 2016 рік у паперовому вигляді.

Крім цього, тут представникам бізнесу та громадянам видаються довідки та дозвільні документи, консультації з питань оподаткування та застосування податкового законодавства, допомога при складанні звітності, видаються ключі електронного цифрового підпису, проводяться тренінги та практикуми.

За цей період платникам податків надано 1,7 тисячі адміністративних послуг, серед яких переважає видача реєстраційного номера облікової картки платника податків.

Крім того, до поширених за кількістю звернень платників належать послуги щодо реєстрації книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат, книги обліку розрахункових операцій та розрахункових книжок, реєстрації платника єдиного податку та надання  витягів з реєстру платників єдиного податку, видачі довідок про подану декларацію про майновий стан і доходи та довідок про  відсутність заборгованості з платежів до бюджету тощо.

Нагадуємо, що час прийому відвідувачів у Центрі обслуговування:

понеділок - четвер з 9.00 до 18.00

п’ятниця - з 9.00 до 16.45,

субота - з 9.00 до 13.00.

обідня перерва щодня з 13 год. 00 хв. до 13 год. 45 хв.

Дрогобицька ОДПІ

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua