Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Платники Дрогобиччини сплатили до бюджету майже 110 млн грн плати за землю

Автор: admin2 от Учора, 15:52

Платники Дрогобиччини сплатили до бюджету майже 110 млн грн плати за землюЗа десять місяців 2019 року до місцевих бюджетів Дрогобиччини платники податків сплатили 109,8 млн. гривень плати за землю та орендної плати. Надходження плати за землю від юридичних осіб склали 54,4 млн. гривень, від фізичних осіб –5,1 млн. гривень. Орендної плати надійшло до бюджету 44,7 млн. гривень від юридичних осіб та 5,6 млн. гривень сплачено фізичними особами. Про це повідомили в Дрогобицькому управлінні ГУ ДПС у Львівській області.

Нагадаємо, що платниками земельного податку є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі,..

До уваги платників податків

Автор: admin2 от 19-11-2019, 13:01

До уваги платників податківДрогобицьке управління ГУ ДПС у Львівській області інформує платників податків про проведення Державною податковою службою України (за участі Науково-дослідного інституту фіскальної політики Університету державної фіскальної служби України) з 28 жовтня по 30 листопада 2019 року загальнонаціонального опитування щодо визначення задоволеності платників податків рівнем сервісного обслуговування для ідентифікації проблемних питань, що потребують особливої уваги з метою покращення надання послуг.

Отримані результати будуть використані для підготовки плану дій з удосконалення сервісів ДПС у рамках реалізації концептуальних напрямків реформування системи органів, що реалізують державну податкову політику...

Дрогобиччина: надходження по єдиному соціальному внеску за десять місяців поточного року склали понад 661 млн. гривень

Автор: admin1 от 18-11-2019, 09:43

Дрогобиччина: надходження по єдиному соціальному внеску за десять місяців поточного року склали понад 661 млн. гривеньПротягом січня-жовтня 2019 року до зведеного бюджету Дрогобицького регіону забезпечено надходжень по єдиному соціальному внеску від добровільної сплати та за рахунок заходів  стягнення  боргу  по єдиному соціальному внеску в сумі  661,2 млн. гривень.

Станом на 01.11.2019  борг по з цього внеску складає 68,3 млн. гривень, при цьому борг підприємств – юридичних осіб становить 34,7 млн.гривень, СПД – фізичних осіб – 33,6 млн. гривень.

Якщо Ви раніше займалися підприємницькою діяльністю, варто перевірити припинення ФОП у Держреєстрі

Автор: admin1 от 14-11-2019, 14:53

Якщо Ви раніше займалися підприємницькою діяльністю, варто перевірити  припинення ФОП у ДержреєстріДрогобицьке управління ГУ ДПС у Львівській області рекомендує особам, які раніше займалися підприємницькою діяльністю перевірити припинення ФОП у Держреєстрі. Це безкоштовно. Якщо громадянин здійснював підприємницьку діяльність у періоди до 2017 року і на сьогодні підприємництвом не займається, то йому варто перевірити в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців факт припинення ФОП. Саме з 1 січня 2017 року зареєстрованим ФОП нараховується єдиний внесок незалежно від того здійснює чи ні така особа підприємницьку діяльність.

Понад півтора мільярда гривень податків і зборів сплатили до бюджету платники Дрогобиччини

Автор: admin2 от 13-11-2019, 16:14

Понад півтора мільярда гривень податків і зборів сплатили до бюджету платники ДрогобиччиниЗа січень – жовтень 2019 року платниками податків Дрогобицького управління до Зведеного бюджету сплачено 1643,8 мільйона гривень податків, зборів та інших обов’язкових платежів. У порівнянні з аналогічним періодом попереднього року сума надходжень збільшилась на 246,9 мільйонів гривень.

До Державного бюджету протягом січня – жовтня 2019 року перераховано 873,5 млн. гривень, в тому числі –   податку на додану вартість – 250,9 млн. грн, рентної плати за користування надрами для видобування нафти та природного газу – 370,8 млн. грн, податку на доходи фізичних осіб –153,8 млн. гривень...

Увага! Шахраї!

Автор: admin2 от 12-11-2019, 12:32

Увага! Шахраї!Дрогобицьке управління ГУ ДПС у Львівській області повідомляє про активізацію телефонних шахраїв, які телефонують платникам податків від імені посадових осіб Дрогобицького управління з метою заволодіння грошовими коштами під будь-яким приводом (надання грошової допомоги, погрози застосування штрафних санкцій тощо).

Шахраї пропонують перераховувати грошові кошти на карткові рахунки у банківських установах.

Наголошуємо, що посадові особи Дрогобицького управління ГУ ДПС у Львівській області не здійснюють подібних телефонних дзвінків...

До уваги підприємців – платників  єдиного податку

Автор: admin2 от 7-11-2019, 10:14

До уваги підприємців – платників  єдиного податкуДрогобицьке управління ГУ ДПС у Львівській області інформує платників єдиного податку про новації у податковому законодавстві щодо застосування спрощеної системи оподаткування.
Так, Міністерством фінансів України затверджено нові форми заяви про застосування спрощеної системи оподаткування, розрахунку доходу за попередній календарний рік, запиту про отримання витягу з реєстру платників єдиного податку та витягу з реєстру платників єдиного податку (наказ від 16.07.2019 року №308).
Крім того, Законом України від 20 вересня 2019 року №129-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі і послуг» внесено зміни до Податкового кодексу України, які набирають чинність через шість місяців з дня його опублікування...

Новий механізм повернення помилково або надміру сплачених сум – в дії

Автор: admin1 от 5-11-2019, 10:31

Новий механізм повернення помилково або надміру сплачених сум  –  в діїДрогобицьке управління ГУ ДПС у Львівській області інформує, що з 1 листопада 2019 запроваджено новий механізм повернення платникам податків помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов’язань та пені відповідно положень наказу Міністерства фінансів України від 11.02.2019 №60 «Про затвердження Порядку інформаційної взаємодії Державної фіскальної служби України, її територіальних органів, Державної казначейської служби України, її територіальних органів, місцевих... 

Де дізнатися нові реквізити рахунків для сплати податків, які діють з 01.10.2019

Автор: admin1 от 4-11-2019, 09:40

Де дізнатися нові реквізити рахунків для сплати податків,  які діють з 01.10.2019Дрогобицьке управління ГУ ДПС у Львівській області нагадує, що з 1 жовтня у зв’язку з переходом Державної податкової служби України на міжнародні стандарти IBAN, Державною казначейською службою України відкрито нові бюджетні рахунки для зарахування надходжень до державного та місцевого бюджетів. Дізнатися про нові реквізити рахунків для сплати податків, зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та інших платежів до бюджету в розрізі адміністративно-територіальних одиниць України платник податків може з таких джерел...

Інформація щодо зміни процедури реєстрації РРО

Автор: admin1 от 29-10-2019, 12:32

Інформація щодо зміни процедури реєстрації РРОЗ початку року працівниками Центрів обслуговування платників Дрогобицького управління Головного управління ДПС у Львівській області зареєстровано 222 реєстратора розрахункових операцій, 961 книга обліку розрахункових операцій та 163 розрахункових книжки. За рахунок запровадження електронного обміну документами між усіма суб’єктами відносин у сфері застосування реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО), виробник РРО, центри сервісного обслуговування, суб’єкт господарювання, ДФС та взаємодії інформаційних ресурсів ДФС, усі реєстраційні дії відтепер здійснюється в електронній формі через Електронний кабінет платника.

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua