porn
czech massage
first interracial
pornstars
blacked.com
 
 
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Увага! Змінено режим роботи Центру обслуговування платників

Автор: admin1 от 14-07-2016, 12:54

Увага! Змінено режим роботи Центру обслуговування платниківДрогобицька ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області повідомляє про зміну режиму роботи Центру обслуговування платників:

ЧАС ПРИЙОМУ ВІДВІДУВАЧІВ

Понеділок – четвер – з 9 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.

П’ятниця – з 9 год. 00 хв. до 16 год. 45 хв.

Субота – з 9.год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.

Неділя – вихідний.

Обідня перерва – з 13 год. 00 хв. до 13 год. 45 хв.

До уваги платників податків!

Автор: admin2 от Сьогодні, 13:59

Завідувачем сектору інформаційних технологій Олегом Романом проведено тренінг з платниками податків, які для формування і подання платниками податків податкової звітності та реєстру отриманих та виданих податкових накладних до органів ДПС використовували програмне забезпечення ОПЗ. Під час тренінгу податківець ознайомив присутніх із листом Державної фіскальної служби України, і ,відповідно, повідомив їм про припинення супроводження програмного забезпечення «Система формування та подання до органів ДФС засобами телекомунікаційного зв’язку податкової звітності, податкових накладних та реєстрів податкових накладних в електронному вигляді» у зв’язку з дублюванням характеристик зі Спеціалізованим клієнтським програмним забезпеченням для формування та подання звітності до «Єдиного вікна подання електронної звітності»...

Нове в обліку та реєстрації платників

Автор: admin2 от Сьогодні, 12:04

Нове в обліку та реєстрації платниківФахівці відділу обслуговування платників Дрогобицької ОДПІ під час чергової зустрічі з платниками податків ознайомили їх, із змінами, які внесені наказом Мінфіну від 21.12.2016р. № 1125 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників податків і зборів та Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість» до Порядку обліку платників податків і зборів№ 1588 та Положенням про реєстрацію платників податку на додану вартість, затвердженого наказом № 1130 та які набрали чинності з 20.03.2017 р. Внесеними змінами скасовано або спрощено (удосконалено) окремі документи, що подаються платниками податків до контролюючих органів та видаються контролюючими органами платникам податків...

Триває деклараційна кампанія

Автор: admin2 от 20-03-2017, 16:07

Триває деклараційна кампаніяДрогобицька ОДПІ нагадує, що триває кампанія декларування громадянами доходів, отриманих протягом 2016 року. Останній день подання декларації - 03 травня 2017 року.

Начальник відділу адміністрування податку на доходи фізичних осіб Дрогобицької ОДПІ Богдан Жовнірчик під час чергового тренінгу з фізичними особами пояснив їм, які види доходів, отримані протягом 2016 року підлягають обов’язковому декларуванню. Це зокрема:

- доходи, отримані від особи, яка не є податковим агентом, крім випадків прямо передбачених Податковим кодексом України (далі – ПКУ) (особами, які не є податковими агентами, вважаються нерезидент або фізична особа, яка не має статусу суб’єкта підприємницької діяльності або не є особою, яка перебуває на обліку в контролюючих органах як особа, що провадить незалежну професійну діяльність)..

Не забудьте подати заяву!

Автор: admin2 от 20-03-2017, 16:02

Дрогобицька ОДПІ нагадує, 21 березня 2017 року останній день подання заяви про відмову у застосуванні спрощеної системи оподаткування.

В Дрогобицькій ОДПІ проведено «гарячу лінію» з питань декларування

Автор: admin2 от 20-03-2017, 14:14

В Дрогобицькій ОДПІ проведено «гарячу лінію» з питань декларування15 березня у Дрогобицькій ОДПІ відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» із начальником відділу адміністрування податку на доходи фізичних осіб Дрогобицької ОДПІ Богданом Жовнірчиком.

Пропонуємо відповіді на найбільш актуальні питання, з якими громадяни звертались на «гарячу лінію»:

Отримано дохід у вигляді спадщини, яка оподатковується за нульовою ставкою. Чи потрібно фізичній особі-платнику податку подавати річну податкову декларацію?

Згідно з пунктом 174.3 статті 174 Кодексу особами, відповідальними за сплату податку до бюджету, є спадкоємці, які отримали спадщину...

Платників податків запрошують на семінар

Автор: admin2 от 20-03-2017, 12:03

Платників податків запрошують на семінарДрогобицька ОДПІ повідомляє, що 23 березня 2017 року в 11 год. 00 хв. в актовому залі цокольного приміщення адмінбудинку Головного управління ДФС у Львівській області за адресою: м. Львів, вул. Стрийська, 35 буде проведено семінар для платників податків Львівщини на тему: «Актуальні питання оподаткування у 2017 році» за участю міжнародних сертифікованих професійних бухгалтерів Львівської області.

Враховуючи обмежену кількість місць у залі просимо здійснити попередню реєстрацією за адресою: https://goo.gl/forms/mqlycT2tNxSkYAcd2.

Шкільна економічна освіта – інвестиція в майбутнє

Автор: admin2 от 17-03-2017, 15:21

Шкільна економічна освіта – інвестиція в майбутнє16 березня у  методичному кабінеті відділу освіти Дрогобицької райдержадміністрації під керівництвом методиста  Марії Галушки відбувся семінар - практикум учителів економіки на тему «Шкільна економічна освіта - інвестиції в майбутнє".

З питанням «Податки та оподаткування» виступили Наталія Іванців, головний державний інспектор організаційного сектору та Галина Садлівська, головний державний інспектор відділу обслуговування платників Дрогобицької ОДПУ. Учителі мали можливість у формі питання-відповіді дізнатися про зміни у теперішньому «Податковому кодексі»...

Телефонуйте на “гарячу лінію” Дрогобицької ОДПІ

Автор: admin2 от 14-03-2017, 12:44

У середу,  15 березня, від 15.00 год. до 16.00 год. відбудеться сеанс телефонного зв’язку “гаряча лінія” із начальником відділу адміністрування податку на доходи фізичних осіб Дрогобицької ОДПІ Богданом Михайловичем Жовнірчиком з питань оподаткування  доходів фізичних осіб та доходів від підприємницької діяльності. Запитання можна ставити за телефоном 41-07-28.

У п’ятницю, 17 березня, від 15.00 год. до 16.00 год. відбудеться сеанс телефонного зв’язку “гаряча лінія” із начальником управління податків і зборів з фізичних осіб  Дрогобицької ОДПІ Олегом Теофільовичем Кручаєм з питань оподаткування  доходів фізичних осіб та доходів від підприємницької діяльності. Запитання можна ставити за телефоном 41-07-28.

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р.