Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Платники податків можуть сплатити податки та збори через Електронний кабінет

Автор: admin2 от Учора, 09:41

Платники податків можуть сплатити податки та збори через Електронний кабінетМеню «Стан розрахунків з бюджетом» приватної частини Електронного кабінету надає можливість фізичним особам після ідентифікації за допомогою платіжної системи сплатити податки, збори, платежі за допомогою платіжної карти. Для юридичних осіб можливість сплати податків, зборів та платежів через Електронний кабінет не реалізована.

З інформацією щодо сплати податків, зборів, платежів фізичними особами можна ознайомитись у меню «Стан розрахунків з бюджетом» розділу «Допомога» Електронного кабінету...

Знято мораторій на проведення документальних перевірок за заявою платника та у зв’язку з ліквідацією суб’єкта господарювання

Автор: admin2 от 11-09-2020, 08:35

Знято мораторій на проведення документальних перевірок за заявою платника та у зв’язку з ліквідацією суб’єкта господарюванняЗаконом України від 14.07.2020 № 786-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо функціонування електронного кабінету та спрощення роботи фізичних осіб – підприємців» з 8 серпня п.р. скасовано мораторій на проведення документальних позапланових перевірок за заявою платника та в зв’язку з ліквідацією суб’єкта господарювання.

Так, вищевказаним Законом, зокрема, внесено зміни до пункту 52² підрозділу 10 розділу ХХ Податкового кодексу України в частині зняття мораторію..

Підприємцям на загальній системі оподаткування змінено перелік витрат

Автор: admin2 от 10-09-2020, 09:41

Підприємцям на загальній системі оподаткування змінено перелік витратДрогобицьке управління Головного управління ДПС у Львівській області повідомляє, що законом України від 16 січня 2020 року №466-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» внесено зміни до п.п. 177.4.3 ст. 177 ПКУ щодо переліку витрат фізичної особи - підприємця на загальній системі оподаткування.

До переліку витрат, безпосередньо пов’язаних з отриманням доходів включаються, зокрема:..

Зміни до порядку реєстрації платників ПДВ

Автор: admin2 от 8-09-2020, 09:19

Зміни до порядку реєстрації платників ПДВДрогобицьке управління ГУ ДПС у Львівській області нагадує, що нормами Закону України від 16 січня 2020 року № 466-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» внесено зміни до порядку реєстрації, перереєстрації та анулювання реєстрації платників ПДВ.

Так, новостворені суб’єкти господарювання зможуть добровільно зареєструватися як платник ПДВ під час державної реєстрації створення юридичної особи...

Приєднання до Договору про обмін електронними документами спрощено

Автор: admin2 от 7-09-2020, 14:57

Приєднання до Договору про обмін електронними документами спрощено1 вересня 2020 року набув чинності наказ Мінфіну №261.

Тепер приєднання до Договору здійснюється шляхом надсилання до контролюючого органу першого будь-якого електронного документа у встановленому форматі (стандарті) з дотриманням вимог законодавства.

Підтвердженням про приєднання автора до Договору є отримання автором відповідної квитанції про прийняття контролюючим органом такого документа.

Фізичні особи, які не є самозайнятими особами, автоматично вважаються суб’єктами електронного документообігу (СЕД)...

З 1 вересня 2020 року збільшено мінімальну заробітну плату

Автор: admin2 от 4-09-2020, 08:16

З 1 вересня 2020 року збільшено мінімальну заробітну платуЗбільшено мінімальну заробітну плату. Збільшується сума єдиного внеску. Єдиний податок для ФОП 1 та 2 груп не змінюється до кінця року.

Для усіх ФОП незалежно від групи ЄП та системи оподаткування мінімальний розмір єдиного внеску збільшується до 1100 грн. на місяць починаючи з вересня (5000 Х 22% = 1100).

ФОП, що сплачують ЄСВ за себе поквартально у жовтні повинні сплатити 1039.06+1039.06+1100 = 3178,12 грн...

Один програмний РРО можна використовувати одночасно лише на одному пристрої і одним касиром

Автор: admin2 от 1-09-2020, 10:55

Один програмний РРО можна використовувати одночасно лише на одному пристрої і одним касиромДрогобицьке управління ГУ ДПС у  Львівській області інформує, що програмне забезпечення може бути одночасно встановлено на будь-яку кількість пристроїв, але використовувати один програмний реєстратор розрахункових операцій (далі – ПРРО) одночасно можна тільки на одному пристрої і тільки одним касиром.

У разі використання декількох ПРРО, необхідно мати відповідну кількість зареєстрованих касирів, щодо яких було подано повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого сертифіката відкритого ключа. Програмування найменування товарів (послуг)...

ЗАКОН466 Коротко про головне: знайомимось зі змінами щодо рентної плати

Автор: admin2 от 31-08-2020, 09:15

Дрогобицьке управління ГУ ДПС у Львівській області продовжує цикл роз’яснень нововведень, передбачених Законом України від 16 січня 2020 року №466 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві».

Знайомимось зі змінами, запровадженими цим Законом, щодо рентної плати...

Закон 466 Знайомимось зі змінами щодо податкової знижки

Автор: admin2 от 28-08-2020, 09:13

Дрогобицьке управління ГУ ДПС у Львівській області продовжує цикл роз’яснень нововведень, передбачених Законом України від 16 січня 2020 року №466 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві».

Так, відповідно до вказаних змін, уточнено перелік документів, які підтверджують витрати, що включаються до складу податкової знижки (платіжні та розрахункові документи, зокрема, квитанції, фіскальні або товарні чеки, прибуткові касові ордери, що ідентифікують продавця товарів (робіт, послуг) і особу,..

Списати борг з ЄСВ «сплячих» ФОП можна тільки до 31 серпня

Автор: admin2 от 26-08-2020, 08:11

Списати борг з ЄСВ «сплячих» ФОП можна тільки до 31 серпняУ Дрогобицькому управлінні ГУ ДПС у Львівській області повідомляють, що право на списання суми недоїмки з єдиного соціального внеску, а також штрафів та пені, нараховані на ці суми недоїмки мають фізичні особи - підприємці (крім підприємців, що обрали спрощену систему оподаткування) та особи, що провадять незалежну професійну діяльність, які не отримували дохід за період з 01.01.2017 по 03.06.2020р.

Списання заборгованості з ЄСВ передбачене Законом України від 13.05.2020 р. № 592-IX «Про внесення змін до Закону України...

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua