porn
czech massage
first interracial
pornstars
blacked.com
 
 
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Увага! Змінено режим роботи Центру обслуговування платників

Автор: admin1 от 14-07-2016, 12:54

Увага! Змінено режим роботи Центру обслуговування платниківДрогобицька ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області повідомляє про зміну режиму роботи Центру обслуговування платників:

ЧАС ПРИЙОМУ ВІДВІДУВАЧІВ

Понеділок – четвер – з 9 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.

П’ятниця – з 9 год. 00 хв. до 16 год. 45 хв.

Субота – з 9.год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.

Неділя – вихідний.

Обідня перерва – з 13 год. 00 хв. до 13 год. 45 хв.

На «гарячій лінії» запитували про переваги подачі електронної звітності

Автор: admin2 от Сьогодні, 12:13

На «гарячій лінії» запитували про переваги подачі електронної звітностіУ п’ятницю,  17 лютого  відбувся сеанс телефонного зв’язку “гаряча лінія” із завідувачем сектору інформаційних технологій Олегом Степановичем Романом з питань подання електронної звітності та застосування електронних сервісів ДФС. Пропонуємо вашій увазі найбільш актуальні питання-відповіді, що обговорювалися під час телефонного сеансу.

Які переваги подачі електронної звітністі ?

ДФС України запроваджено електронний сервіс, який дає можливість платникам податків взагалі не звертатися до фіскального органу, а використовуючи Інтернет-ресурс формувати звіт та направляти його до контролюючого органу. Це найкращий засіб уникнення черг...

Щодо одержання довідки про доходи

Автор: admin1 от Учора, 14:04

Щодо одержання довідки про доходиУ зв’язку із численним зверненнями платників, Дрогобицька ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області повідомляє, що інформацію про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків можна отримати з допомогою „Електронного кабінету платника”  з використанням електронного цифрового підпису фізичної особи.

Вхід до Електронного кабінету платника здійснюється за адресою:

http://cabinet.sfs.gov.ua,  а також через офіційний веб-портал ДФС.

Витрати за навчання на військовій кафедрі до податкової знижки не включаються

Автор: admin2 от Учора, 11:34

Дрогобицька ОДПІ інформує, що платник податку має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу за наслідками звітного податкового року, визначеного з урахуванням положень п. 164.6 ст. 164 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ), відповідно до п.п. 166.3.3 п. 166.3 ст. 166 ПКУ фактично здійснені ним протягом звітного податкового року витрати на суму коштів, сплачених на користь вітчизняних вищих та професійно-технічних навчальних закладів для компенсації вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти такого платника податку та/або члена його сім’ї першого ступеня споріднення, який не одержує заробітної плати...

Витрати на лікування до податкової знижки не включаються

Автор: admin2 от Учора, 11:32

До переліку витрат, дозволених до включення до податкової знижки відповідно до п.п.166.3.4 п.166.3 ст.166 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VІ із змінами та доповненнями включається сума коштів, сплачених платником податку на користь закладів охорони здоров’я для компенсації вартості платних послуг з лікування такого платника податку або члена його сім’ї першого ступеня споріднення, у тому числі для придбання ліків (донорських компонентів, протезно-ортопедичних пристосувань, виробів медичного призначення для індивідуального користування інвалідів), а також суму коштів,..

До уваги платників податків !

Автор: admin2 от Учора, 11:31

2 березня 2017 року у м. Львові відбудеться Національний податковий форум для платників податків за участі фахівців ДФС України на тему: «Трансфертне ціноутворення та податок на прибуток».

Отримати детальнішу інформацію стосовно семінару можна за телефонами філії ДП «СВЦ» у Львівській області : (032) 270-10-67, 270-07-29.

Задекларуйте доходи, отримані за кордоном!

Автор: admin2 от 22-02-2017, 09:57

Задекларуйте доходи, отримані за кордоном!Дрогобицька ОДПІ нагадує громадянам, що з першого січня 2017 року в Україні розпочалася кампанія декларування доходів фізичних осіб.

Громадяни України, які одержують доходи, є платниками податку на доходи фізичних осіб і мають обов’язок подати податкову декларацію про майновий стан і доходи. Ознайомитися з декларацією можна на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України www.sfs.gov.ua у розділі «Електронні форми документів».

У разі, якщо джерело виплат будь-яких оподатковуваних доходів є іноземним, сума такого доходу включається до загального річного оподатковуваного доходу... 

До уваги державних службовців

Автор: admin2 от 22-02-2017, 09:54

До уваги державних службовцівДрогобицька ОДПІ повідомляє, що в рамках кампанії декларування доходів громадян та електронного декларування доходів державних службовців громадяни можуть скористатися сервісом «Електронний кабінет платника» в частині отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків в електронному вигляді (далі – відомості про доходи) та отримати відомості про доходи в електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису (ЕЦП)...

Шановні платники податків!

Автор: admin2 от 20-02-2017, 09:49

23 лютого у м. Львів Головним управлінням ДФС у Львівській області буде проведено безкоштовний семінар для платників податків Львівської області, на тему: «Нове в законодавстві: актуальні питання оподаткування та оплати праці. Підведення підсумків 2016 року» за участю сертифікованих аудиторів Львівської області.

Початок семінару: 11 год. 00 хв.

Початок реєстрації: 10 год. 00 хв.

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р.