Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Підприємцям – платникам єдиного податку: коли застосовувати касовий апарат

Автор: admin2 от 14-04-2021, 17:03

Дрогобицький сектор організації роботи організаційно-розпорядчого управління ГУ ДПС у Львівській області звертає увагу, що фізичні особи – підприємці, платники єдиного податку другої – четвертої груп у разі перевищення у I кварталі 2021 року обсягу доходу у розмірі 1 млн 320 тис. грн зобов’язані при здійсненні готівкових розрахунків застосовувати реєстратори розрахункових операцій або програмні РРО.

Застосовувати РРО або ПРРО необхідно з першого числа першого місяця кварталу, наступного за виникненням такого перевищення, та в усіх наступних податкових періодах протягом реєстрації суб’єкта господарювання як платника єдиного податку...

З 5 квітня діє новий Порядок ведення податковими органами оперативного обліку податків, зборів, платежів та ЄСВ

Автор: admin2 от 12-04-2021, 10:50

З 5 квітня діє новий Порядок ведення податковими органами оперативного обліку податків, зборів, платежів та ЄСВЗ 5 квітня 2021 року набрав чинності Порядок ведення податковими органами оперативного обліку податків, зборів, платежів та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Порядок розроблено на заміну Порядку ведення органами Державної фіскальної служби України оперативного обліку податків і зборів, митних та інших платежів до бюджетів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 07.04.2016 № 422, що втратив чинність...

До уваги платників податків

Автор: admin2 от 5-04-2021, 17:13

Дрогобицька ДПІ інформує: починаючи з 1 квітня 2021 року платники податків щокварталу, протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного кварталу, подають об’єднану звітність з податку на доходи фізичних осіб та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – Розрахунок).

До складу Розрахунку входять 6 додатків, які є невід’ємною його частиною. Заповнення показників у Розрахунку та додатках здійснюється з розбивкою по місяцях звітного кварталу. Всі реквізити Розрахунку та додатків є обов’язковими для заповнення...

ОТГ контролюватимуть оформлення найманої праці

Автор: admin2 от 2-04-2021, 12:07

ОТГ контролюватимуть оформлення найманої праціЗакон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання надмірному тиску на суб’єктів господарювання» від 04.03.2021 року № 1320-IX, дозволяє органам місцевого самоврядування здійснювати контроль за додержанням законодавства про працю на підприємствах, в установах та організаціях комунальної власності відповідних територіальних громад.

Органи місцевого самоврядування також можуть виступати з ініціативою щодо здійснення державної перевірки на підприємствах,..

При поданні декларації для отримання податкової знижки електронними засобами зв’язку слід надіслати копії підтверджуючих документів

Автор: admin2 от 2-04-2021, 12:06

Дрогобицький сектор організації роботи організаційно-розпорядчого управління ГУ ДПС у Львівській області нагадує, що для отримання податкової знижки податкову декларацію можна подати, або особисто платником, або надіслати поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення чи засобами електронного зв'язку.

До податкової знижки включаються фактично здійснені протягом звітного податкового року платником податку витрати, підтверджені відповідними платіжними та розрахунковими документами, зокрема, квитанціями, фіскальними або товарними чеками, прибутковими касовими ордерами,..

Деклараційна кампанія-2021: нагадування фізичним особам про терміни подання декларації і сплату зобов’язань

Автор: admin2 от 26-03-2021, 15:03

Деклараційна кампанія-2021: нагадування фізичним особам про терміни подання декларації і сплату зобов’язаньДрогобицька ДПІ ГУ ДПС у Львівській області нагадує, що податкова декларація про майновий стан і доходи подається за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному року для платників податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) – до 1 травня року, що настає за звітним, крім випадків, передбачених розділом IV Податкового кодексу України.

Підстави для нарахування податкової знижки із зазначенням конкретних сум відображаються платником ПДФО у річній податковій декларації, яка подається по 31 грудня включно наступного за звітним податкового року...

До уваги платників податків

Автор: admin2 от 22-03-2021, 14:12

До уваги платників податківШановні платники податків, у зв’язку з посиленням карантинних заходів, з метою профілактики, запобігання поширення та мінімізації інфікування коронавірусом Дрогобицька державна податкова інспекція ГУ ДПС у Львівській області наполегливо рекомендує утриматися від відвідування Центру обслуговування платників без нагальної потреби. Особливо, якщо проблему, з якою ви збираєтеся звернутися, можливо вирішити дистанційно (онлайн або поштою).

У разі необхідності кореспонденцію на адресу Дрогобицької ДПІ ГУ ДПС у Львівській області рекомендуємо надсилати засобами поштового зв’язку...

Дрогобицька державна податкова інспекція проводить сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія»

Автор: admin2 от 17-03-2021, 16:16

Дрогобицька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області проводить сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія»:

- 19 березня 2021 року з 14:00 год до 15:00 год. із начальником Дрогобицької державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Львівській області Русланом Коржем на тему «Декларування громадянами доходів, одержаних впродовж 2020 року».

Усі бажаючі можуть задати питання за номером телефону (0324) 41-00-36.

Самотня мати має право на застосування підвищеної податкової соціальної пільги

Автор: admin2 от 17-03-2021, 15:51

Самотня мати має право на застосування підвищеної податкової соціальної пільгиБудь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року (у 2021 році ця сума складає 1135 гривень).

Податкова соціальна пільга застосовується до доходу, нарахованого на користь платника ПДФО протягом звітного податкового місяця...

Вирішили перейти на сплату єдиного податку? Подайте про це заяву

Автор: admin2 от 15-03-2021, 16:22

Дрогобицький сектор організації роботи організаційно-розпорядчого управління ГУ ДПС у Львівській області нагадує, що підприємці, які вирішили перейти на сплату єдиного податку з II кварталу 2021 року, мають не пізніше,  ніж 16 березня подати заяву про застосування спрощеної системи оподаткування та розрахунок доходу за попередній календарний рік, що передує рокові переходу на спрощену систему оподаткування.

Попередньо бажано перевірити в Електронному кабінеті наявність податкового боргу, оскільки його відсутність - це одна з передумов застосування спрощеної системи оподаткування.

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua