czech massage
xxx video
pornstars
blacked.com
 
 
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Увага! Змінено режим роботи Центру обслуговування платників

Автор: admin1 от 14-07-2016, 12:54

Увага! Змінено режим роботи Центру обслуговування платниківДрогобицька ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області повідомляє про зміну режиму роботи Центру обслуговування платників:

ЧАС ПРИЙОМУ ВІДВІДУВАЧІВ

Понеділок – четвер – з 9 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.

П’ятниця – з 9 год. 00 хв. до 16 год. 45 хв.

Субота – з 9.год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.

Неділя – вихідний.

Обідня перерва – з 13 год. 00 хв. до 13 год. 45 хв.

На засіданні робочої групи заслухано ряд суб’єктів підприємницької діяльності

Автор: admin1 от 24-05-2017, 12:50

На засіданні робочої групи заслухано ряд суб’єктів підприємницької діяльностіВ середу, 24 травня, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Скоропада, відбулось засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення. Засідання було проведено за участю головного державного інспектора головного управління Держпраці у Львівській області Івана Ценко.  

На засіданні  заслухано ряд суб’єктів підприємницької діяльності та проведено аналіз списку платників - мінімізаторів за березень 2017 року поданого Дрогобицькою ОДПІ.

Продавці технічно складних побутових товарів повинні застосовувати реєстратори розрахункових операцій

Автор: admin2 от 23-05-2017, 13:25

Усі без винятку суб’єкти господарювання, які здійснюють продаж технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, повинні застосувати реєстратори розрахункових операцій. Про це, під час проведення тренінгу, повідомила начальник відділу обслуговування платників Дрогобицької ОДПІ Світлана Пещук. Вона також нагадала, що за незастосування реєстраторів розрахункових операцій при реалізації товарів передбачено штрафні санкції у розмірі 1 гривні  за порушення, вчинене вперше, та 100% вартості проданих товарів – за кожне наступне здійснене порушення...

Зміни до Положення про реєстрацію ПДВ

Автор: admin2 от 23-05-2017, 13:24

Фахівці відділу обслуговування платників Дрогобицької ОДПІ під час чергового тренінгу повідомили присутніх, що 12.05.2017 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 17.03.2017  № 368 «Про затвердження Змін до Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість».

Зміни, привели у відповідність норми Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість та п.п. 4 п. 2 розділу XIX Податкового кодексу України, згідно з яким з 01.01.2017 року втратила чинність ст. 209 Кодексу, що визначала спеціальний режим оподаткування діяльності у сфері сільського та лісового господарства, а також рибальства...

Повідомлення про прийняття працівника на роботу подається до початку роботи

Автор: admin2 от 23-05-2017, 13:22

Наголошують роботодавцям Дрогобиччини фахівці відділу обслуговування платників Дрогобицької ОДПІ під час зустрічей та нагадують про законодавчі положення частини 3 статті 24 Кодексу законів про працю України, якими визначено, що працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та інформування Державної фіскальної служби України про прийняття працівника на роботу...

Штрафні санкції при виявлених помилках

Автор: admin1 от 19-05-2017, 12:02

Штрафні санкції при виявлених помилкахФахівцями управління податків і зборів з юридичних осіб Дрогобицької ОДПІ проведено тренінг з платниками податків, на якому присутнім надано роз’яснення щодо порядку нарахування  штрафних санкцій у випадку виправлення помилок у поданій звітності. Так штрафні санкції не застосовуються у разі, коли після подання Декларації за звітний період платник податків виявляє помилку та подає нову Декларацію з виправленими показниками до закінчення граничного строку її подання за такий самий звітний період. У разі виявлення заниження податкового зобов”язання і  виправлення помилки шляхом подання уточнюючого розрахунку платник податку крім суми недоплати сплачує штраф у розмірі 3%...

В Дрогобицькій ОДПІ проведено «гарячу лінію» для платників ПДВ

Автор: admin1 от 19-05-2017, 09:00

В Дрогобицькій ОДПІ проведено «гарячу лінію» для платників ПДВ17 травня у Дрогобицькій ОДПІ відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» із начальником управління податків і зборів з юридичних осіб Інгою Халавкою.

Пропонуємо відповіді на найбільш актуальні питання, з якими платники звертались на «гарячу лінію»:

Знищено товари, передані на відповідальне зберігання: які ПДВ-наслідки в їх зберігача?

У випадку якщо зберігач товару надав власнику товару письмову відмову щодо повернення такого товару чи закінчився строк його зберігання, що визначений

Дрогобицькі податківці відзначили День вишиванки

Автор: admin2 от 18-05-2017, 12:06

Дрогобицькі податківці відзначили День вишиванки
Третій четвер травня – Всесвітній день вишиванки – свято, яке має на меті зберегти народні традиції створення та носіння вишитого українського одягу.
Сьогодні вишиванка не просто одяг – це символ української свободи та нескореності. Тому працівники Дрогобицької ОДПІ залюбки долучились до цієї традиції та продемонстрували не лише солідарність та популяризацію українського строю, але і свої мистецькі здібності, адже всі продемонстровані шедеври виготовлені власноручно.

Робоча група проаналізувала список платників-мінімізаторів та провела роз'яснювальні бесіди

Автор: admin1 от 17-05-2017, 12:42

Робоча група проаналізувала список платників-мінімізаторів та провела роз'яснювальні бесідиСьогодні, 17 травня, під головуванням голови райдержадміністрації Володимира Шутка, відбулось засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення. У засіданні взяли участь головний державний інспектор головного управління Держпраці у Львівській області, начальник управління промисловості і підприємництва департаменту економічної політики ЛОДА Андрій Кісера, та головний спеціаліст управління Роман Білоган.

На засіданні  заслухано ряд суб’єктів підприємницької діяльності та проведено аналіз списку платників-мінімізаторів за березень 2017 року поданого Дрогобицькою ОДПІ.

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р.