porn
czech massage
first interracial
pornstars
blacked.com
 
 
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Увага! Змінено режим роботи Центру обслуговування платників

Автор: admin1 от 14-07-2016, 12:54

Увага! Змінено режим роботи Центру обслуговування платниківДрогобицька ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області повідомляє про зміну режиму роботи Центру обслуговування платників:

ЧАС ПРИЙОМУ ВІДВІДУВАЧІВ

Понеділок – четвер – з 9 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.

П’ятниця – з 9 год. 00 хв. до 16 год. 45 хв.

Субота – з 9.год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.

Неділя – вихідний.

Обідня перерва – з 13 год. 00 хв. до 13 год. 45 хв.

Збільшено неоподатковуваний розмір оплати за навчання за рахунок підприємства

Автор: admin2 от Учора, 14:32

Відповідно до п.165.1.21 статті 165 Податкового кодексу України з 1 січня 2017 року збільшено суму, яку юридична чи фізична особа може сплатити за навчання іншої фізичної особи в українських вищих та професійно-технічних закладах без оподаткування такої суми ПДФО. Про це під час чергової зустрічі повідомив платників податків начальник управління податків і зборів з фізичних осіб Олег Кручай.

У Дрогобицькій ОДПІ триває внесення сільськогосподарських товаровиробників до Реєстру отримувачів бюджетної дотації

Автор: admin2 от Учора, 11:23

У Дрогобицькій ОДПІ триває внесення сільськогосподарських товаровиробників до Реєстру отримувачів бюджетної дотаціїНа виконання статті 161 Закону України «Про державну підтримку сільського господарства України» фахівці Дрогобицької ОДПІ здійснюють внесення сільськогосподарських товаровиробників до Реєстру отримувачів бюджетної дотації.

Для внесення до Реєстру сільськогосподарський товаровиробник подає заяву за формою № 1-РОБД, про це під час тренінгу із платниками повідомила начальник відділу адміністрування податку на додану вартість Анжела Дудра. Заява може бути подана у паперовому вигляді або засобами електронного зв’язку в електронній формі (через Електронний кабінет платника або «Єдине вікно подання електронної звітності») у податкову інспекцію за місцем реєстрації...

Зміни до форми Податкової декларації з плати за землю

Автор: admin2 от 27-03-2017, 09:55

Зміни до форми Податкової декларації з плати за землюНачальник відділу адміністрування податку на прибуток, місцевих податків, екологічного податку та рентної плати Ірина Мураль під час проведення зустрічі з платниками земельного податку ознайомила присутніх із Наказом Міністерства фінансів України від 23.01.2017 № 9 «Про внесення змін до форми Податкової декларації з плати за землю». Відповідно до внесених змін в декларації слід відображати:

- місяць і рік, а також дату державної реєстрації прав на земельну ділянку, а також дати документа, що засвідчує/підтверджує право оренди землі;

- площу земельної ділянки не лише в га, а також і в кв. м;

- нормативну грошову оцінку одиниці площі земельної ділянки...

До уваги платників податків!

Автор: admin2 от 24-03-2017, 13:59

Завідувачем сектору інформаційних технологій Олегом Романом проведено тренінг з платниками податків, які для формування і подання платниками податків податкової звітності та реєстру отриманих та виданих податкових накладних до органів ДПС використовували програмне забезпечення ОПЗ. Під час тренінгу податківець ознайомив присутніх із листом Державної фіскальної служби України, і ,відповідно, повідомив їм про припинення супроводження програмного забезпечення «Система формування та подання до органів ДФС засобами телекомунікаційного зв’язку податкової звітності, податкових накладних та реєстрів податкових накладних в електронному вигляді» у зв’язку з дублюванням характеристик зі Спеціалізованим клієнтським програмним забезпеченням для формування та подання звітності до «Єдиного вікна подання електронної звітності»...

Нове в обліку та реєстрації платників

Автор: admin2 от 24-03-2017, 12:04

Нове в обліку та реєстрації платниківФахівці відділу обслуговування платників Дрогобицької ОДПІ під час чергової зустрічі з платниками податків ознайомили їх, із змінами, які внесені наказом Мінфіну від 21.12.2016р. № 1125 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників податків і зборів та Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість» до Порядку обліку платників податків і зборів№ 1588 та Положенням про реєстрацію платників податку на додану вартість, затвердженого наказом № 1130 та які набрали чинності з 20.03.2017 р. Внесеними змінами скасовано або спрощено (удосконалено) окремі документи, що подаються платниками податків до контролюючих органів та видаються контролюючими органами платникам податків...

Триває деклараційна кампанія

Автор: admin2 от 20-03-2017, 16:07

Триває деклараційна кампаніяДрогобицька ОДПІ нагадує, що триває кампанія декларування громадянами доходів, отриманих протягом 2016 року. Останній день подання декларації - 03 травня 2017 року.

Начальник відділу адміністрування податку на доходи фізичних осіб Дрогобицької ОДПІ Богдан Жовнірчик під час чергового тренінгу з фізичними особами пояснив їм, які види доходів, отримані протягом 2016 року підлягають обов’язковому декларуванню. Це зокрема:

- доходи, отримані від особи, яка не є податковим агентом, крім випадків прямо передбачених Податковим кодексом України (далі – ПКУ) (особами, які не є податковими агентами, вважаються нерезидент або фізична особа, яка не має статусу суб’єкта підприємницької діяльності або не є особою, яка перебуває на обліку в контролюючих органах як особа, що провадить незалежну професійну діяльність)..

Не забудьте подати заяву!

Автор: admin2 от 20-03-2017, 16:02

Дрогобицька ОДПІ нагадує, 21 березня 2017 року останній день подання заяви про відмову у застосуванні спрощеної системи оподаткування.

В Дрогобицькій ОДПІ проведено «гарячу лінію» з питань декларування

Автор: admin2 от 20-03-2017, 14:14

В Дрогобицькій ОДПІ проведено «гарячу лінію» з питань декларування15 березня у Дрогобицькій ОДПІ відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» із начальником відділу адміністрування податку на доходи фізичних осіб Дрогобицької ОДПІ Богданом Жовнірчиком.

Пропонуємо відповіді на найбільш актуальні питання, з якими громадяни звертались на «гарячу лінію»:

Отримано дохід у вигляді спадщини, яка оподатковується за нульовою ставкою. Чи потрібно фізичній особі-платнику податку подавати річну податкову декларацію?

Згідно з пунктом 174.3 статті 174 Кодексу особами, відповідальними за сплату податку до бюджету, є спадкоємці, які отримали спадщину...

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р.