Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Координаційний медіа-центр » Родини загиблих в АТО Героїв отримали матеріальну допомогу

Родини загиблих в АТО Героїв отримали матеріальну допомогу

Автор: admin2 от 13-11-2015, 10:15
 (голосів: 0)

Родини загиблих в АТО Героїв отримали матеріальну допомогуСтаном  на п’ятницю, 13 листопада 71 сім’я, родичі яких загинули під час проведення антитерористичної операції отримали одноразову адресну допомогу. Розмір такої допомоги на одну сім’ю становить 120,5 тис грн. З обласного бюджету профінансовано 8555 тис грн  для  надання зазначеної допомоги.

Про це повідомили у департаменті фінансів Львівської облдержадміністрації.

Загалом у 2015 році в рамках Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2014-2017 роки, з урахуванням змін, в обласному бюджеті  передбачено 9158 тис грн на виплату одноразової адресної допомоги сім’ям, родичі яких загинули під час проведення АТО.

Кошти перераховані департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації відповідно до замовлення для подальшої виплати одержувачам. Інформують сім’ї про виділення їм матеріальної допомоги також працівники згаданого підрозділу.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua