Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Координаційний медіа-центр » На Львівщині шукають земельні ділянки для учасників АТО

На Львівщині шукають земельні ділянки для учасників АТО

Автор: admin2 от 9-10-2015, 10:19
 (голосів: 0)

На Львівщині шукають земельні ділянки для учасників АТОПитання забезпечення учасників антитерористичної операції земельними ділянками на території Львівської області обговорили під час наради заступник голови Львівської облдержадміністрації Ірина Гримак з керівництвом структурних та територіальних підрозділів головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

"Ми повинні спільно докласти максимум зусиль для забезпечення захисників нашої держави та їх родин земельними ділянками, - зазначила Ірина Гримак. - Для цього необхідно у взаємодії з органами місцевого самоврядування продовжити роботу з пошуку та резервування якісних масивів земель в області".

Окрім того, під час наради йшлося про важливість проведення земельних аукціонів з продажу права оренди сільськогосподарських земель, що сприяє надходженню щорічно коштів до місцевих бюджетів та дозволяє залучити землі для ведення сільськогосподарського діяльності. "Кошти, які отримають громади, можна буде використовувати на розвиток інфраструктури та прилеглих територій, - зауважила Ірина Гримак. - А це дасть поштовх для розвитку сіл зокрема та області загалом".

Нагадаємо, що землевпорядна служба та органи місцевого самоврядування Львівської області включили до переліку земель, що можуть бути надані учасникам АТО, 253 земельні масиви площею 1403,88 гектара. Земельні ділянки призначено для будівництва та обслуговування житлових будинків, ведення індивідуального садівництва та особистого селянського господарства.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua