Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Інформаційна довідка про укладення короткострокового контракту на військову службу

Автор: admin1 от 11-08-2015, 11:23

Інформаційна довідка про укладення короткострокового контракту на військову службуДуже мало наших громадян знають про вигоди підписання короткострокового контракту або ж призову на військову службу за мобілізацією. Такі види служби особливо вигідні працюючим громадянам, адже за ними зберігається місце роботи та середня заробітна плата. Що стосується офіційно працюючих пенсіонерів то тут ще більша перевага у фінансовому аспекті, оскільки окрім місця праці та заробітної плати за ними зберігається ще й пенсійне забезпечення. На сьогодні грошове забезпечення військовослужбовців солдатського складу розпочинається від 2 500 грн, офіцерського – від 4 000 грн...

У зоні проведення бойових дій загинув доброволець із Львівщини

Автор: admin1 от 3-04-2019, 14:00

У зоні проведення бойових дій загинув доброволець із ЛьвівщиниСьогодні, 3 квітня, у зоні проведення Операції об’єднаних сил (ООС) під Авдієвкою загинув військовослужбовець із Львівщини. Роман Федоришин, народився у Ходорові, що на Жидачівщині, 4 травня 1991року.

Після Майдану пішов добровольцем у зону АТО, був двічі поранений.

Роман Федоришин нещодавно був нагороджений орденом «Лицарський Хрест Добровольця».

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким та бойовим побратимам загиблого Героя.

На Сході загинув військовослужбовець зі Львівщини

Автор: admin1 от 10-07-2018, 14:35

На Сході загинув військовослужбовець зі Львівщини

 

На Донбасі сьогодні, 10 липня, загинув український захисник Володимир Лужецький.
Володимир Лужецький родом із села Верхній Лужок Старосамбірського району Львівської області.
Народжений 1995 року. 
Висловлюємо щирі співчуття рідним та друзям загиблого Героя.

Соціальний захист бійців-добровольців АТО

Автор: admin1 от 11-04-2018, 15:09

Соціальний захист бійців-добровольців АТО Управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької райдержадміністрації повідомляє, що трьом бійцям - добровольцям АТО надана одноразова грошова допомога в розмірі 20 000 грн. кожному для відшкодування витрат на оплату ЖКП на загальну суму 60 000 грн.

Виплата здійснюється за рахунок коштів районного бюджету в рамках реалізації Програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Дрогобицького району на 2018 рік.

 

«Моя місія – захищати Україну!» – учасник АТО Владислав Проненко став героєм соціального ролика

Автор: admin1 от 31-01-2018, 16:34

«Моя місія – захищати Україну!» – учасник АТО Владислав Проненко став героєм соціального роликаСьогодні, 31 січня, учасник АТО 22-річний Владислав Проненко став черговим героєм соціальної реклами, яка звучатиме на радіостанціях. Основний слоган аудіореклами - "Служба у Збройних силах України - обов‘язок кожного чоловіка". Аудіозапис створили і поширюватимуть, щоб мотивувати молодь ставати на захист рідної держави і виконувати свій обов’язок.
До слова, таку ініціативу продовжуватимуть. Соціальну рекламу поширюватимуть в інформаційному просторі Львівської області.
Організатором є департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації.

На Львівщині відкрили Реабілітаційний центр для військовослужбовців

Автор: admin1 от 3-01-2018, 09:14

На Львівщині відкрили Реабілітаційний центр для військовослужбовцівДнями, за дорученням Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України, на Спортивно-навчальній базі Міністерства оборони України «Тисовець» відкрили Реабілітаційний центр для військовослужбовців. На відпочинок та реабілітацію у Центр вже заїхали родини військовослужбовців 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців.
В закладі створена потужна медична інфраструктура, його відвідувачі можуть відпочити, пройти лікування та реабілітацію. Окрім штатних працівників із військовими та їх родинами працюватимуть медичні працівники військово-медичного клінічного центру Західного регіону.

Мистецькі колективи Дрогобиччини виступили на Яворівському полігоні

Автор: admin1 от 18-12-2017, 17:06

Мистецькі колективи Дрогобиччини виступили на Яворівському полігоні17 грудня мистецькі колетиви Дрогобицько району з концертною програмою під назвою "З вдячністю для Вас" виступили в навчальному центрі Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного в Старичах (Яворівський полігон).Цікавий, злагоджений концерт пройшов на одному диханні. Зі сцени лунали слова вдячності та підтримки, захоплення мужністю солдат та побажання їм здоров'я й миру. Наші зірки віддали солдатам душу в своїх піснях, щоб подякувати їм за те, що вони є,що мають мужність і любов до нашої країни. У залі панувала атмосфера свята та позитиву, а щирі, довготривалі оплески стали найбільшою нагородою для виконавців.

На соціальну підтримку учасників АТО – 177 тисяч гривень

Автор: admin1 от 2-11-2017, 10:09

На соціальну підтримку учасників АТО – 177 тисяч гривеньнями на соціальну підтримку учасників АТО, членів їхніх сімей, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні виділено 177,6 тис. грн, з яких 3,6 тис. грн відшкодовано для надання пільг з оплати житлово-комунальних послуг родинам Героїв Небесної Сотні.
За кошти обласного бюджету одноразову адресну допомогу отримають 33 демобілізованих воїнів по 3 тис. грн, двоє осіб з числа військовослужбовців - інвалідів війни, що брали участь в АТО на реабілітацію - 20 тис. грн, 22 дітей загиблих (померлих) учасників АТО та Героїв Небесної Сотні по 2,5 тис. гривень.

Пільги або субсидії: учасникам бойових дій нагадують про можливість вигіднішого вибору

Автор: admin1 от 24-10-2017, 12:13

Пільги або субсидії: учасникам бойових дій нагадують про можливість вигіднішого виборуУчасники бойових дій відповідно до статті 12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» мають право на 75 % знижку при оплаті за житлово-комунальні послуги в межах соціальних норм, передбачених постановою Кабінету Міністрів України № 409 від 06.08.2014 року «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування». Відповідно до постанова Кабінету Міністрів України № 848 від 21.10.1995 року «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» кожний громадянин за відповідних умов має право...

Учасників АТО запрошують до участі у конкурсі на відшкодування відсотків за кредитами на власний бізнес

Автор: admin1 от 12-10-2017, 11:57

Учасників АТО запрошують до участі у конкурсі на відшкодування відсотків за кредитами на власний бізнесЗадля підтримки підприємницької ініціативи учасників АТО, конкурс інвестиційних проектів у межах реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області, продовжено до 31 жовтня 2017 року. 
Відтак, підприємці-учасники АТО зможуть отримати з обласного бюджету відшкодовування частини відсоткової ставки за кредитами, отриманими у банках та кредитних спілках, які уклали генеральні угоди про співробітництво з Департаментом економічної політики Львівської ОДА. Претенденти на отримання відшкодування частини відсоткової ставки за кредитами повинні відповідати таким вимогам...

Учасників АТО запрошують до участі у конкурсі на відшкодування відсотків за кредитами на власний бізнес

Автор: admin1 от 22-08-2017, 09:33

Учасників АТО запрошують до участі у конкурсі на відшкодування відсотків за кредитами на власний бізнесДепартамент економічної політики Львівської облдержадміністрації у межах реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області задля підтримки підприємницької ініціативи учасників АТО оголошує з 21 серпня по 21 вересня 2017 року конкурс інвестиційних проектів. Підприємці-учасники АТО зможуть отримати з обласного бюджету відшкодовування частини відсоткової ставки за кредитами, отриманими у банках та кредитних спілках, які уклали генеральні угоди про співробітництво з Департаментом економічної політики ЛОДА. Претенденти на отримання відшкодування частини відсоткової ставки за кредитами повинні відповідати таким вимогам...

На могилі Героя АТО Миколи Штинди в Долішньому встановили пам'ятник

Автор: admin1 от 21-08-2017, 09:53

На могилі Героя АТО Миколи Штинди в Долішньому встановили пам'ятникУ неділю, 20 серпня, у селі Долішнє на Стрийщині відкрили та освятили пам’ятник на могилі Миколи Штинди, який проходив службу у складі 24 ОМБр та загинув три роки тому під час виконання бойового завдання, внаслідок артилерійського обстрілу поблизу смт Георгіївка Луганської області. Указом Президента України № 144/2015 від 14 березня 2015 року за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, Миколу Штинду нагородили орденом «За мужність» III ступеня (посмертно). Віддати шану Герою прийшли його рідні, близькі, друзі, члени «Спілки учасників АТО Стрийщини».

Рівень грошового забезпечення військовослужбовців зростатиме

Автор: admin1 от 18-08-2017, 14:32

Рівень грошового забезпечення військовослужбовців зростатимеВідповідно до рішення Президента України – Верховного Головнокомандувача Збройних Сил – поступово підвищується рівень грошового забезпечення військовослужбовців.
«Вже з 1 вересня розмір виплат за участь в антитерористичній операції на лінії бойового зіткнення становитиме 10 тисяч гривень на місяць, на другій лінії – 4,5 тисяч гривень. Станом на кінець 2016 року розміри цих доплат становили 4 тисячі 200 гривень та 1 тисячу 200 гривень відповідно», – наголосив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак.

На соціальну підтримку воїнів АТО – 147, 8 тис. грн

Автор: admin1 от 28-07-2017, 11:22

На соціальну підтримку воїнів АТО – 147, 8 тис. грн25 липня з обласного бюджету на реалізацію Комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні виділено 147,8 тис. гривень. Одноразову адресну допомогу отримають 17 воїнів з числа демобілізованих із зони АТО (по 3 тисячі гривень), щомісячні соціальні виплати 25 дітей загиблих (померлих) учасників АТО та Героїв Небесної Сотні (по 2,5 тисячі гривень).
На встановлення пам'ятних знаків на могилах загиблих під час АТО скеровано 32 тис. гривень. Зазначену допомогу в області цьогоріч передбачено для 15 родин загиблих на суму 479,5 тис. гривень.

На потреби учасників АТО та родин Героїв Небесної Сотні – майже 160 тис грн

Автор: admin1 от 30-06-2017, 14:17

На потреби учасників АТО та родин Героїв Небесної Сотні – майже 160 тис грнЗ обласного бюджету на реалізацію Комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні виділили 157,3 тис грн.
Як повідомили в департаменті фінансів облдержадміністрації, ці кошти дозволять виплатити одноразову адресну допомогу 26 воїнам з числа демобілізованих із зони АТО (по 3 тис грн) та щомісячні соціальні виплати – 4 дітям загиблих (померлих) учасників АТО та Героїв Небесної Сотні (по 2,5 тис грн).

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua