czech massage
xxx video
pornstars
blacked.com
 
 
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Інформаційна довідка про укладення короткострокового контракту на військову службу

Автор: admin1 от 11-08-2015, 11:23

Інформаційна довідка про укладення короткострокового контракту на військову службуДуже мало наших громадян знають про вигоди підписання короткострокового контракту або ж призову на військову службу за мобілізацією. Такі види служби особливо вигідні працюючим громадянам, адже за ними зберігається місце роботи та середня заробітна плата. Що стосується офіційно працюючих пенсіонерів то тут ще більша перевага у фінансовому аспекті, оскільки окрім місця праці та заробітної плати за ними зберігається ще й пенсійне забезпечення. На сьогодні грошове забезпечення військовослужбовців солдатського складу розпочинається від 2 500 грн, офіцерського – від 4 000 грн...

На потреби учасників АТО та родин Героїв Небесної Сотні – майже 160 тис грн

Автор: admin1 от 30-06-2017, 14:17

На потреби учасників АТО та родин Героїв Небесної Сотні – майже 160 тис грнЗ обласного бюджету на реалізацію Комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні виділили 157,3 тис грн.
Як повідомили в департаменті фінансів облдержадміністрації, ці кошти дозволять виплатити одноразову адресну допомогу 26 воїнам з числа демобілізованих із зони АТО (по 3 тис грн) та щомісячні соціальні виплати – 4 дітям загиблих (померлих) учасників АТО та Героїв Небесної Сотні (по 2,5 тис грн).

Відбулася зустріч учасників АТО з керівництвом міста та району

Автор: admin1 от 15-06-2017, 09:36

Відбулася зустріч учасників АТО з керівництвом міста та районуВ сесійній залі Дрогобицької міської ради відбулася зустріч керівників міста і району з учасниками АТО, в якій взяв участь перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад.

Проблеми, що піднімали учасники АТО стосувались, в основному, виділення земельних ділянок на території міста, якістю доріг в Дрогобичі й в гірській частині району та інших соціальних гарантій, передбачених законодавством.

Більше 260 тисяч гривень – для учасників АТО та родин Небесної сотні

Автор: admin1 от 31-05-2017, 10:33

Більше 260 тисяч гривень – для учасників АТО та родин Небесної сотніІз обласного бюджету на реалізацію Комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні виділили 261,5 тис гривень. Як повідомили в департаменті фінансів Львівської ОДА, ці кошти дозволять виплатити допомогу 2 родинам загиблих під час проведення антитерористичної операції (по 100 тисяч гривень), одноразову адресну допомогу 18 воїнам з числа демобілізованих із зони АТО (по 3 тисячі гривень) та щомісячні соціальні виплати 3 дітям загиблих (померлих) учасників АТО та Героїв Небесної Сотні (по 2,5 тисячі гривень).

Учасникам АТО та родинам Героїв Небесної Сотні виділили понад 120 тис грн

Автор: admin1 от 5-05-2017, 11:00

Учасникам АТО та родинам Героїв Небесної Сотні виділили понад 120 тис грнЦими днями з обласного бюджету на реалізацію Комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО та їх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні виділили 129 тис гривень. Про це інформують у департаменті фінансів Львівської ОДА. “Ці кошти дозволять виплатити одноразову адресну допомогу 29 воїнам з числа демобілізованих із зони АТО (по 3 тисячі гривень), щомісячні соціальні виплати - 2 дітям загиблих (померлих) учасників АТО та Героїв Небесної Сотні (по 2,5 тисячі гривень)”, - розповів директор департаменту Олег Демків. За його словами, на встановлення пам'ятного знаку на могилі загиблого під час АТО скерували одній родині 32 тис грн.

На Львівщині учасники АТО отримали у власність більше півтори тисячі га землі

Автор: admin1 от 4-05-2017, 14:23

На Львівщині учасники АТО отримали у власність більше півтори тисячі га земліЗ початку запровадження ініціативи щодо забезпечення учасників АТО земельними ділянками, у Львівській області військовослужбовці, їх сім`ї отримали у власність 5762 земельні ділянки загальною площею 1578 га. Про це інформують у Головному управлінні Держгеокадастру у Львівській області. З цієї кількості рішень головне управління Держгеокадастру у Львівській області видало 3839 наказів про надання військовослужбовцям у власність земельних ділянок загальною площею 1117 гектар, - зазначив начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький.

На Львівщині з початку року працевлаштували 130 учасників АТО

Автор: admin2 от 22-03-2017, 11:02

На Львівщині з початку року працевлаштували 130 учасників АТОІз початку року центри зайнятості Львівщини забезпечили роботою 130 учасників АТО, 120 з яких мали статус безробітного.

За словами в. о. директора Львівського обласного центру зайнятості Оксани Іванчук, упродовж січня – лютого соціальними послугами для пошуку роботи скористалися 1973 демобілізовані військовослужбовці, у тому числі 1777 безробітних.

«Із них 1428 охоплено профорієнтаційними послугами, 141 – професійним навчанням, 41 – тимчасовою зайнятістю», – зазначила керівник центру зайнятості.

Допомогу з безробіття отримували 1289 учасників АТО. Середній розмір виплаченого їм матеріального забезпечення у лютому становив 3527 грн.

Стартував проект підтримки внутрішньо переміщених осіб та учасників бойових дій

Автор: admin2 от 21-02-2017, 16:02

Стартував проект підтримки внутрішньо переміщених осіб та учасників бойових дійНа Львівщині внутрішньо переміщеним особам, учасникам бойових дій та особам, які належать до уразливих категорій допомагатимуть знайти роботу. Відповідний проект підтримки працевлаштування та самозайнятості стартував цими днями. Про це повідомляють в департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації.

До участі запрошуються внутрішньо переміщені особи (ВПО) з Донецької, Луганської областей та Криму, місцеві мешканці, учасники бойових дій, особи, які належать до уразливих категорій населення віком 18 – 60 років та проживають у Львівській області...

Діти Героїв АТО власноруч сконструювали LEGO-роботи

Автор: admin2 от 20-02-2017, 17:42

Діти Героїв АТО власноруч сконструювали LEGO-роботиДіти учасників АТО зі Львівщини освоїли техніку виготовлення роботів-конструкторів. Черговий майстер-клас відбувся у межах проекту "Мій тато захищає Україну" у приміщенні ринку "Південний".

На початку майстер-класу дітям Героїв розповіли про деталі створення робота-конструктора від виробника "LEGO". Потім їх навчали мистецтву конструювання роботів, що вміють їздити, співати і навіть перетягувати за собою іншу сконструйовану техніку.

Згодом власноруч сконструйованими іграшками діти вчилися керувати із планшетів. Системою для керування при цьому послуговувала програма "Bluetooth".

Дітям учасників АТО зі Львівщини організували майстер-клас із виготовлення солодощів

Автор: admin1 от 6-02-2017, 16:30

Дітям учасників АТО зі Львівщини організували майстер-клас із виготовлення солодощівУ неділю дітям учасників АТО зі Львівщини організували майстер-клас із виготовлення солодощів. Цікаве дозвілля малеча провела у рамках соціального мегапроекту "Мій тато захищає Україну".
Виготовляти різнокольорові солодощі, зокрема карамельні цукерки, діток вчили у "Майстерні карамелі". Майстри спершу розповіли маленьким відвідувачам про специфіку створення солодких витворів, а потім продемонстрували техніку виготовлення, яку успішно власноруч виконали і самі дітки.
Також для малюків провели цікаву екскурсію "Чудо-поїздом". Під час подорожі Львовом малюкам розповіли про історію міста і таємниці львівських вуличок.

Президент присвоїв посмертно звання Героя України Андрієві Кизилу

Автор: admin2 от 2-02-2017, 15:11

Президент присвоїв посмертно звання Героя України Андрієві КизилуПрезидент України присвоїв звання Героя України з удостоєнням ордена "Золота Зірка" капітану, заступнику командира механізованого батальйону 72 ОМБр Андрію Кизилу (посмертно).

Про це повідомляє пресс-служба Президента.

"Високою державною нагородою капітан Андрій Кизило відзначений за особисту мужність і героїзм, незламність духу, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народу", - йдеться у повідомленні...

Прикарпатський ансамбль пісні і танцю "Верховина" завітав до військовослужбовців з концертною програмою

Автор: admin2 от 31-01-2017, 11:59

Прикарпатський ансамбль пісні і танцю "Верховина" завітав до військовослужбовців з концертною програмоюЦими днями Заслужений Прикарпатський ансамбль пісні і танцю України "Верховина" завітав до військовослужбовців 184 Навчального центру Національної академії сухопутних військ із концертною програмою. Про це повідомила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Христина Береговська.

"Ансамбль "Верховина" виступив із двома концертами, під час яких артисти продемонстрували віртуозну майстерність, яскраві костюми, багатство українських народних пісень з Прикарпаття, запальні танці, різноманітні вокально-хореографічні композиції та інструментальні бойківські народні мелодії", - розповіла директор департаменту...

Понад 91 мільйон гривень спрямував на оборону країни великий бізнес Західного регіону

Автор: admin1 от 23-01-2017, 15:14

Понад 91 мільйон гривень спрямував на оборону країни великий бізнес Західного регіонуУпродовж 2016 року підприємства, які перебувають на обліку у Львівському управлінні Офісу ВПП ДФС, сплатили до державного бюджету 91,3 мільйони гривень військового збору, що на 17 мільйонів гривень або 22% перевищує доведені показники.
Зокрема, у грудні 2016 року надходження військового збору склали 16 мільйонів гривень, що на 12,5 мільйонів гривень більше ніж було перераховано у грудні 2015 року.

Для військових Академії сухопутних військ колядуватиме Прикарпатський ансамбль "Верховина"

Автор: admin1 от 10-01-2017, 14:52

Для військових Академії сухопутних військ колядуватиме Прикарпатський ансамбль "Верховина"У неділю, 15 січня, до військовослужбовців 184-го Навчального центру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного із колядою завітає Прикарпатський ансамбль пісні і танцю України "Верховина".  Про це повідомили у департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації. "Свято Різдва чекають і люблять через можливість поколядувати, взяти участь у вертепі, насолодитись чарівним подихом святкового різдвяного духу. Для того, щоб подарувати військовослужбовцям незабутню зимову різдвяну казку до академії сухопутних військ наступної...

В райдержадміністрації відбулася зустріч з інвалідом АТО

Автор: admin1 от 27-10-2016, 11:50

В райдержадміністрації відбулася зустріч з інвалідом АТОУ вівторок, 26 жовтня, в Дрогобицькій райдержадміністрації відбулася зустріч з інвалідом війни Андрієм Костенком, якому за кошти обласного бюджету буде придбано житло. На зустрічі, в якій взяли участь керівник апарату Руслан Щерба, заступник начальника  управління Михайло Живчин, сільський голова села Вороблевичі Михайло Герій було обговорено деякі технічні та юридичні питання, пов’язані з оформленням будинку, що має намір придбати Андрій Костенко.

Нагадаємо, що згідно з розпорядженням голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки...

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р.

 
 
chicago escorts
porn tube
big cock porn video