Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Центр зайнятості » Декада зайнятості у Дрогобицькому МРЦЗ

Декада зайнятості у Дрогобицькому МРЦЗ

Автор: admin2 от 14-12-2015, 08:29
 (голосів: 0)

На виконання розпорядження КМУ від 31.03.2015р. №359 «Про затвердження плану заходів щодо медичної, психологічної, професійної реабілітації та соціальної адаптації учасників антитерористичної операції», а також з нагоди відзначення 03.12 2015р. Дня інваліда та проведення з 01 по 10 грудня Всеукраїнської декади зайнятості у Дрогобицькому МРЦЗ пройшла низка заходів :

-День відкритих Дверей центру зайнятості - Круглий стіл

"Проблемні питання працевлаштування осіб з інвалідністю та учасників АТО ", до якого було залучено 34 особи, у т.ч. представники влади, соціальні партнери, роботодавці, 16 учасників АТО, 10 інвалідів.

Результатом заходу було налагодження тісної співпраці у напрямку соціального захисту людей з інвалідністю, учасників АТО, збільшення кількості вакансій, ознайомлення із завданнями служби зайнятості, з технологією обслуговування населення та презентація роботи центру зайнятості. В результаті 1 особа з інвалідністю та 1 учасник АТО були скеровані на стажування та працевлаштовані.

-Профконсультаційний захід для осіб з особливими потребами під час якого учасники отримали допомогу у самопізнанні та самореалізації у професійній сфері, побудовали власну стратегію пошуку роботи, підняли власну самооцінку та були вмотивовані на відкриття власної справи. У заході взяли участь 18 осіб , у т.ч. 15 осіб з інвалідністю. В результаті 1 особа скерована на професійне навчання та працевлаштована.

-День відкритих Дверей на виробництві ТзОВ «ТімберВест» , у якому взяли участь 10 учасників АТО, 9 осіб з інвалідністю. Вони ознайомилися з технологічним процесом, отримали інформацію про умови праці, професії та спеціальності, які задіяні на ПОУ, ознайомилися з видами робіт, вакансіями, можливостями профнавчання та перспективами працевлаштування. 1-ій особі з числа учасників АТО видано скерування на працевлаштування.

- Інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО, під час якого 15 учасників АТО отримали інформацію про послуги служби зайнятості, фахові консультації щодо визначення шляхів професійної адаптації до потреб ринку праці, соціальних послуг, пільг, оформлення субсидій, медичної та психологічної реабілітації.

Богдан Волошин Директор Дрогобицького МРЦЗ

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua