Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Центр зайнятості » Міні-ярмарок вакансій – ефективний спосіб працевлаштування

Міні-ярмарок вакансій – ефективний спосіб працевлаштування

Автор: admin1 от 19-10-2015, 16:36
 (голосів: 0)

Міні-ярмарок вакансій – ефективний спосіб працевлаштуванняЕфективною формою співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні місця є проведення міні-ярмарків вакансій. Безпосереднє спілкування роботодавців з безробітними у присутності працівників центру зайнятості дає більш ефективний результат. Він є одним з найдієвіших способів надання допомоги у підборі підходящої роботи, а роботодавцям – у якісному підборі кадрів. Задля пошуку достойних кандидатів на вакантні місця, задля працевлаштування на гідні посади з відповідними умовами праці у Дрогобицькому міськрайонному центрі зайнятості 16 жовтня проведено міні-ярмарку вакансій.

Метою проведення ярмарки вакансії є забезпечення безробітних  які шукають роботу, інформацією про вакансії, стан ринку праці, можливості проходження навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації, стажування, індивідуального навчання, а також забезпечення роботодавця потребою у робочій силі. Керівник підприємства ТзОВ «Ролмітек». Когут Михайло Михайлович особисто презентував посаду «швачка»", а також з кожним безробітним зокрема, хто зацікавився пропозицією роботодавця, було проведено  індивідуальну співбесіду та ознайомлено з умовами праці. ТзОВ «Ролмітек» займається пошиттям спецодягу. Продукція, яку виготовляє дане підприємство користується попитом не тільки на території України, але ї за її межами. Тринадцять учасників міні-ярмарку ознайомилися із умовами праці у ТзОВ «Ролмітек» рівнем заробітної плати, вимогами до працівників, графіком роботи. Чотири особи виявили бажання пройти стажування безпосередньо на підприємстві з подальшим працевлаштуванням.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua