Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Центр зайнятості » Члени експертної ради обласного центру зайнятості відвідали тепличне господарство в Лішні

Члени експертної ради обласного центру зайнятості відвідали тепличне господарство в Лішні

Автор: admin2 от 28-08-2015, 10:53
 (голосів: 0)

Члени експертної ради обласного центру зайнятості відвідали тепличне господарство в Лішні27 серпня відбувся ІІ тур конкурсу найбільш успішної реалізації бізнес-проектів серед колишніх безробітних, які започаткували підприємницьку діяльність за сприяння центру зайнятості. За перемогу змагалась Євгенія Гарник, яка за завдяки служби зайнятості у 2014 році започаткувала власну справу з вирощування зелені в теплиці і успішно провадить свою діяльність. п.Євгенія провела презентацію та майстер-клас. Основна увага під час презентації була зосереджена на питаннях: актуальності обраного виду діяльності; проблемних питання, які виникли на етапі започаткування бізнесу та як їх вдалося подолати; перспективах розвитку.

Як уже повідомлялося свою підприємницьку діяльність проводить підприємець на приватній ділянці в селі Лішня. Дві теплиці за розміром 91 м.кв. побудовані з дерева та накриті щільною плівкою. В літню пору Є.Гарник вирощує помідори різних сортів та огірки. Взимку та навесні - зелену цибулю, кріп, редис та салати. В середині теплиці побудовані двоярусні стелажі, що дозволяють максимально ефективно використовувати посадкову площу. Члени Експертної ради Конкурсу, які прибули з Львівського обласного центру зайнятості мали можливість ознайомитись з діяльністю п.Є.Гарник, рентабельністю бізнесу у сфері сільського господарства, отримати фахові консультації щодо вирощування овочів та скуштувати екологічно чисту вирощену продукцію.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua