Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Центр зайнятості » Вони довели - в цей складний час можна стати успішним

Вони довели - в цей складний час можна стати успішним

Автор: admin2 от 18-06-2015, 16:24
 (голосів: 0)

Вони  довели - в цей складний час можна стати успішнимУ Дрогобицькому МРЦЗ хист до підприємницької діяльності презентували четверо конкурсантів. До складу авторитетного журі ввійшли фахівці обласного та місцевого центру зайнятості, запрошені.

Мешканка Франкової землі Люба Кузик, долучивши отриману у службі зайнятості одноразову виплату допомоги з безробіття до власних заощаджень, започаткувала власну справу з наданню послуг прокату більярдного обладнання та організації дозвілля населення. Емоційно розповідала про свою діяльність, яка здійснюється у селі Підгородці Сколівського району, та переконала всіх присутніх, що праця на селі може бути прибутковою та вигідною. п.Люба також презентувала послуги з організації святкування весілля, банкетів, дні народження та інших урочистостей.

Ще одна конкурсантка - колишня безробітна дрогобичанка Євгенія Гарник, яка, залишившись без роботи, вирішила на власній земельній ділянці облаштувати теплицю. Певний досвід з вирощування овочів у тепличних умовах для власних потреб у неї був. Здобувши додаткові знання на курсах з основ підприємницької діяльності й отримавши кошти у вигляді одноразової виплати допомоги з безробіття, заснувала теплицю площею понад 91 кв м, де з торішньої осені вирощує зелень. У зимовий період тут зеленіє цибуля, а з весни до осені дозрівають різні сорти помідорів та огірків. Ринок збуту, за словами підприємця, стабільний. Вирощену продукцію реалізовує самотужки на місцевому ринку. Вирощені в екологічно чистих умовах овочі та зелень користуються чималим попитом у місцевого населення.

Конкурс триває. Хто з учасників першого туру дійде до фіналу, стане відомо лише восени.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua